Arvustused Erogen X

 • Tiina
  Tegin kingituse oma abikaasale Erogen X peenise suurendamise geelile. See on normaalse suurusega, kuid ma tahan rohkem seksi kui kutt. Nüüd on temas ärganud tõeline kiskja! Teda erutas igasugune puudutus. Ta ei kasutanud geeli mingil viisil kogu meie kohtumise eelse perioodi jooksul, kuid tema peenis oli mõnevõrra pikem, ka paksem.
  Erogen X
 • Priit
  Olen juba ammu tahtnud sellist toodet osta. Leidsin geeli Erogen X, ostsin selle ka kohaletoimetamisega. Geel aitas mind, tegin peenise massaaži tema toel 2 korda päevas. Geel on hästi peale kantud, tunnen lihtsalt meeldivaid tundeid. Kuu kokku + 4 cm.
  Erogen X
 • Rasmus
  Ostsin Erogen X-i ametlikult veebisaidilt, kuna saan aru, et Interneti elementaarses poes on levitajatel sageli ka võltsinguid. Minu jaoks oli oluline mõista, et kasutasin tegelikult originaalset ravimit. Geel aitas mul peenist paksemaks muuta ja venitas seda ka 4 sentimeetrit. Tulemus salvestatakse.
  Erogen X
 • Margus
  Erogen X on parim geel, mida ma kunagi kasutanud olen. Olen juba pikka aega püüdnud omaenda peenist suurendada, mul on ainult kümme cm, kuid läbimõõduga üsna suur. Naised ei kurtnud kuidagi, aga ma tahtsin alati rohkem. Geel aitas mind, nüüd on kohe näha, et mul on suur peenis, samuti ei tekita see enam probleeme.
  Erogen X
 • Priit
  Erogen X geel aitas mul leida lahenduse väga delikaatsele probleemile. Mu noor sõbranna ütles mulle, et kõik rahuldab teda minu mahuga, kuid tugevama soo esindajana soovisin rohkem kui neliteist sentimeetrit. Erogen X lahendas selle probleemi pooleteise kuuga peenise abil 4 sentimeetrit.
  Erogen X
Kasutaja hinnang Erogen X
4.9
26