Kasutamise kogemus Erogen X

Kogemus Erogen X geeliga

Positiivse arvustuse või arvustuste leidmine Internetist Erogen X kohta on sama lihtne kui pirnide koorimine. Siin on geeli peamised eelised, mis põhinevad tegelike klientide arvamustel ja arvustustel:

  • Lihtne kanda ja kiiresti imenduda nahka.
  • Suurendab libiido, vastupidavust ja soovi seksi järele.
  • Mõjub hästi energiale ja soodustab vastastikust rahulolu.
  • Hea hinnaga saadaval tootja ametlikul veebisaidil.

Kogemus Vitaliy (Helsingi linn) Erogen X geeli kasutamisest

Vitaly Erogen X geeli kasutamise kogemus

Mul oli tüdrukutega alati probleeme, sest kui nad voodile lähenesid, hakkasin ma piinlikkust tundma ja punastama ning kartma vastust kuuldes, see tähendab, et mu peenis on palju väiksem kui tavaliselt. Selle parandamiseks sain oma peenist suurendada Erogen X geeliga.

Geel sisaldab peenise kasvu ja elastsust stimuleerivate komponentide kompleksi ja see muidugi ei tee seda 2 korda suuremaks, kuid võite loota mõne sentimeetri tõusule ja sel juhul isegi paar sentimeetrit otsustab palju.

Täpsemalt, mul on hea meel, et paari kuuga on peenis kasvanud tagasihoidlikust 14 sentimeetrist üsna korralikuks 18-ks, see aitas mind tõsiselt seksuaalelus, lõpuks sain endale ka oma püsiva tüdruksõbra. Geeli kasutamise osas polnud suurt küsimust, kõik oli üsna lihtne ja arusaadav.

Panin geeli peale ja ootasin, et näeksin, kuidas ta tunneb vähemalt väikest sügavust. Kui te ei kaalu kirurgilist protseduuri, on Erogen X parim lahendus, kui te pole oma peenise suurusega rahul ja soovite, et see oleks võimas ja suurendaks teie erektsiooni. Kindlasti soovitan kõiki.Vladislavi (Stockholmi linn) Erogen X geeli kasutamise kogemus

Vladislavi Erogen X geeli kasutamise kogemus

Jah, nagu te ütlete, oluline pole suurus, vaid võime seda kasutada ja mitte kõik neist pole tüdrukud, kellel on vaja tohutu riistaga meest. Kuid siiras vestluses väidavad paljud, et peenise pikkus peaks olema vähemalt 15-16 cm, vastasel juhul ei näe nad lihtsalt voodis olevat meest ja tunnevad.

Samal ajal olin ma ainult 12 cm, mis tekitas hirmu. Isegi teekonna ajal ei ole ma teraapia ajal ikka veel suutnud sellest kompleksist täielikult murda ja tunda täielikku seksi.

Kui Erogen X geeli olemasolust sai teada, et teie peenist on võimalik ilma operatsioonita suurendada, olin väga õnnelik ja otsustasin rohkem teada saada. Kohe, kui leidsin ametliku veebisaidi, sain teada, et stimuleerides geeliga valgu kasvu peenise kehas, võite saavutada suurepäraseid tulemusi ja suurendada peenist kuni 7 cm pikkuseks. Ja tellisin geeli ja hakkasin seda kasutama, otsustasin võtta kaks korraga.

Tulemus ei ole kohe nähtav, kuid pärast mõnenädalast igapäevast geeli kasutamist on mu peenis muutunud veidi paksemaks ja pikemaks. Kuu aja pärast muutus suuruse muutus märgatavaks mitte ainult mulle, vaid ka mu naisele, mu peenis muutus 5 cm suuremaks. Praegu tunnen end mehena palju enesekindlamalt ja mu naine pärast seksi vaatab mind hoopis teistmoodi kui varem!