Kasutusjuhend Erogen X

Erogen X geeli kasutamise juhised

See toode on geeli kujul. Soovitud tulemuse saamiseks peate masseerima geeli otse peenise nahale.

Kuidas kasutada geeli peenise kasvurakkude stimuleerimiseks ja maksimaalse kasu saamiseks? Kuidas saada parim efekt peenise saavutamiseks ja suurendamiseks 5 cm pikkuse, 2 cm läbimõõduga?

Te peate geeli kandma rangelt vastavalt veebisaidi juhistele, paberkäsiraamatu leiate ka toote pakendilt. Teie mugavuse huvides ajakohastab tootjaettevõte pidevalt juhiseid, lisades uut teavet.

Kanna geel peenisele õhukese kihina kaks korda päevas, hõõru meeldivate masseerivate liigutustega sisse, kuni see täielikult imendub. Kasutage geeli 3 kuud peenise liikuva struktuuri kasvu jaoks nii pikkuses kui ka ümbermõõdul. Geeli saate vahetult enne vahekorda kasutada, et parandada oma erektsiooni ja kogeda selle protsessi eredamat tunnet.

Juhised
Kuidas kasutada Kokku
  1. Kandke geeli kaks korda päevas õhukese kihina, kuni see täielikult imendub.
  2. Geel tuleb ära kasutada ühe kuu jooksul.
  3. Parema erektsiooni ja tulemuse saavutamiseks võite geeli kanda enne vahekorda.
Peenise proportsionaalne pikenemine ja katvus. Erektsiooni parandamine vahekorra ajal. Pikaajalised tulemused pärast kasutamist.

Peenise suurenemine toimub esimesel kasutamisnädalal. Tavaliselt kasvab peenis 1–1, 5 cm nädalas, ka kuni 7 cm kuus. Geeli kasutamiseks on sobiv aeg 30 päeva. Kasutage vahendeid kursustel 2-3 korda aastas.

Nagu näete, pole Erogen X geeli kasutamiseks ja tulemuste saavutamiseks ilma eriliste pingutusteta midagi keerulist. Paljud mehed Eestis on juba otsustanud osta ja kasutada geeli, mis on selle toote kvaliteedimärk. Internetist leiate palju arvustusi ja veenduge selles ise.

Näidustused Erogen X kasutamiseks

Näidustused Erogen X geeli kasutamiseks

Erogen X geeli võivad kasutada kõik üle 18-aastased. Millal peaksite selle geeli kasutamisele mõtlema?

  • Nõrk ja loid erektsioon.
  • Peenise väike suurus.
  • Kiire vahekord või enneaegne seemnepurse.
  • Seksuaalse iha raskused.


Erogen X kasutamise vastunäidustused

Peenise suurendamise geel Erogen X põhineb algsel tehnoloogial ja koosneb ka täielikult looduslikest koostisosadest. Pärast kasutamist pole teiseseid tulemusi, ravimi kasutamisel pole vastunäidustusi, välja arvatud üks erand. Ärge kasutage geeli mingil viisil, juhul kui teil on kõrge vastuvõtlikkus ravimi üksikute komponentide suhtes. Ärge kasutage geeli kahjustatud või põletikulisel nahal. Veenduge, et lapsed ei kasutaks seda toodet. Ärge hoidke geeli märkimisväärsel temperatuuril, hoidke seda kuivas, valguskindlas kohas.

Ärge unustage, et nüüd on peenise suurendamiseks mõeldud geeli Erogen X ostmisel isiklik pakkumine - ainulaadselt madal hind ja tootja ametlikul veebisaidil tellides 50% allahindlus.