Kuidas kiiresti suurendada meeste peenist kodus

Peenise suurus teeb muret igas vanuses meestele, alates noorukieast. Nii noored poisid kui ka küpsed mehed on mures selle pärast, kuidas nad naiste silmis välja näevad, seega tekib varem või hiljem küsimus, kuidas kodus peenist suurendada.

Tõepoolest, väärikuse tõstmiseks ei pea te operatsioonilauale pikali heitma. Lisaks tehakse operatsioon ainult meditsiinilistel põhjustel. Kuid iga mees saab kodus teha mitmeid lihtsaid manipuleerimisi, peamine on valida sobiv tehnika ja meetod.

peenise suurendamise meetodid

Mis määrab peenise suuruse?

Meessuguelundi suurus ja muud anatoomilised tunnused (kuju, painutus) on individuaalsed, nagu ka silmade värvus ja jalgade suurus. Nina, sõrmede, jalgade ja peenise suuruse vahel puudub seos, seega ei tasu neid väärarusaamu uskuda.

Käsnjad ja koopalised kehad ääristavad enamikku peenist. Nendesse siseneb veri seksuaalse erutuse ajal, mistõttu peenis suureneb ja kõveneb. Ilmselgelt on normaalne verevool üks erektsiooni kõige olulisemaid tegureid.

Vaagnapiirkonna verevoolu rikkumise korral kannatab kõigepealt meeste tervis. Nii et mees, kes ei ole rahul peenise suuruse ega erektsiooni kvaliteediga, peaks ennekõike kontrollima südame-veresoonkonna süsteemi.

Lisaks ei ole peenise välimine nähtav osa kogu peenist. Osa sellest on peidus. Kui mees on ülekaaluline, peidetakse munandikotti rasvakihti veel veidi, nii et peenis tundub veelgi väiksem.

Rassi ja peenise suuruse seos

Naljad afroameeriklaste ja mehelikkuse suuruse üle pole üldse naljad: rassi ja peenise suuruse vahel on tõepoolest seos.

Nii et asiaatide jaoks on norm 10 cm. Negroidi rassi esindajatel on keskmine suurus 16-17 cm. Meie riigis ja Euroopas on normaalne näitaja 13-14 cm.

Ajaloo rekord on üle 33 cm pikkune ja 15 cm läbimõõduga peenis. Nii väärikas mees elas 20. sajandil.

Artiklis räägime teile üksikasjalikult, kuidas peenist kodus suurendada, lugege lõpuni.

Vanus ja keskmised

Hoolimata asjaolust, et peenise suuruse küsimuses on olemas mõiste "norm", on see väga tingimuslik. Proportsioonide vahemik on nii lai, et spetsialist pidi keskmistama ka kõige erinevamad väärtused. Seega +/- paarisentimeetrine vahe ei tähenda veel midagi.

Tervetel poistel algab peenise kasv umbes 9-aastaselt. Keha keskmised näitajad rahulikus olekus on järgmised:

 • 9-12 aastat vana: keskmine suurus - 4 cm, kasv umbes 0, 5-1 cm aastas;
 • 13-15 aastat: minimaalne suurus - 5-6 cm;
 • 16-18 aastat vana: keskmine suurus - 7-10 cm.

Seksuaalse erutuse ajal suurenevad näitajad:

 • 9-12 aastat: kuni 8-11 cm;
 • 13-15 aastat: kuni 12-16 cm;
 • 16-18 aastat: kuni 13-17 cm.

Pärast täiskasvanuks saamist lõpetab liige pikkuse kasvu, kuid jätkab mahu suurenemist. Mõnel juhul võib pikkus isegi veidi väheneda.

Huvitav on see, et tüdrukute puhul vastab tupe sügavus erutatud ja rahulikus olekus mehe peenise suurusele. See tähendab, et kui mõned õrnema soo esindajad võivad saavutada naudingu haripunkti, kui puutuvad kokku mehega, kelle peenise suurus on ligi 20 cm, siis teistele piisab 14 cm. Pealegi võimaldab tupe elastsus kohandada vastavalt meesorgani mis tahes läbimõõdule.

Enamiku naiste jaoks on optimaalne pikkus 15 cm. Lisaks võivad paljud naised, kes puutuvad kokku suure peenisega meestega, kogeda valu ja ebamugavustunnet. Seetõttu on põhimõtteliselt vale öelda, et peamine on pikkus.

Mitu sentimeetrit saate kodus peenist suurendada?

Internetist võib leida infot, et kodus on võimalik saavutada peenise suurendamine kuni 5 cm läbimõõdu ja pikkusega. Seda on muidugi raske uskuda, kuid kui kõik tegurid kokku langevad, on selline tulemus saavutatav.

Lõplikku tulemust mõjutavad järgmised tegurid:

 • keha individuaalsed omadused ja füsioloogia - kui mees on kiirele kasvule kalduv, võib peenis märkimisväärselt kasvada;
 • kannatlikkust ja sihikindlust – tööks ja erinevate meetodite rakendamiseks võib kuluda kuid, nii et visadus tuleb kasuks;
 • korrektsus – ainult pideva ja süstemaatilise protseduuride rakendamisega on võimalik saavutada nähtavaid tulemusi.

Te ei tohiks oodata fantastilisi +5 cm, kuid peenis võib tõesti kasvada 1-2 cm. Mõnel juhul on võimalik kasv kuni 4 cm.

TÄHTIS! Peenise märkimisväärne suurenemine on saavutatav ainult kirurgiliste meetoditega.

Meetodid peenise suurendamiseks kodus

Eesmärki saab saavutada erineval viisil. Mõned on lihtsamad, teised raskemad, mõned nõuavad spetsiaalset ettevalmistust, teised mitte. Kuid kõigil meetoditel ja tehnikatel on üks ühine joon: enne protseduuride alustamist on vaja konsulteerida uroloogiga.

Vastunäidustused

Kodused peenise suurendamise meetodid on lihtsad ja ohutud, kuid neid ei saa mõnel juhul kasutada. Üldised vastunäidustused kõigi tehnikate ja meetodite kasutamisel:

 • nakkushaigused;
 • krooniliste patoloogiate ägenemine;
 • suguhaigused;
 • peenise naha põletik.

Seadmed ja vahendid peenise suurendamiseks

Enne peenise suurendamise eesmärgi seadmist on vaja uurida kõiki olemasolevaid meetodeid ja tehnikaid ning hoolitseda eelnevalt spetsiaalsete seadmete ostmise eest.

Laiendaja

Extender on seade, mis aitab suurendada elundi pikkust, paksust ja kõrvaldada kõverust. See on vajalik peenise venitamiseks ja seda võib soovitada arst pärast meeste kirurgilisi sekkumisi (eesnäärme eemaldamine, peenise implantatsioon, ligamentotoomia jne).

peenise pikendaja

Iseseisvaks peenise suurendamiseks kasutatakse 3 tüüpi pikendajaid:

 • žgutt - kõige vähem populaarne, kuna need pigistavad peenist tugevalt ja neid soovitatakse kanda mitte rohkem kui 30 minutit ühe protseduuri jooksul ja mitte rohkem kui 6 tundi päevas;
 • rihm - kõige populaarsem, mugavam ja ohutum;
 • vaakum - ei soovitata pikaajaliseks kandmiseks, kuna need on täis ville peenise peas;
 • vaakumliim - täiteained, mis põhinevad vaakumi ja spetsiaalse geeli toimel, väga kallid, kuid tõhusad.

Selle meetodi valimisel peaksite häälestama 6–12-kuulise ekstenderi regulaarsele kulumisele. Iga päev tuleb protseduurile pühendada vähemalt 6 tundi päevas, et lõpuks näha kasv 3 cm või rohkem.

veepump

Klassikaline seade peenise suurendamiseks, mis on mõeldud veresoonte läbilaskvuse parandamiseks. Pumba kasutamise ajal venitatakse peenise kudesid, mille tõttu satub peenisesse suur hulk hapnikuga küllastunud verd. Samal ajal saavad elundi rakud toitumist, mis aitab kaasa mitte ainult selle kasvule, vaid ka potentsi paranemisele.

Pumba tööpõhimõte on järgmine: orel asetatakse silindrisse, mille ots on kinnitatud rõngaga. Tänu sellele tekib vaakum, mis põhjustab järsu verevoolu ning peenis muutub suuremaks ja läheb seksuaalse erutuse seisundisse.

vaakumpump peenise suurendamiseks

Selle meetodi eelised:

 • impotentsuse ennetamine;
 • ummikute vältimine;
 • "magavate" kapillaarvõrkude aktiveerimine;
 • vere- ja lümfiringe parandamine;
 • suurenenud erektsioon;
 • seksuaalvahekorra pikenemine.

Meetodi puudused:

 • lühiajaline tulemus
 • võimalikud kõrvaltoimed (kudede, veresoonte kahjustused, verevalumid ja abstsessid);
 • kandmisaja ületamisel 20-25 minuti võrra võib tekkida ajutine impotentsus, samuti naha õhenemine ja loomuliku värvi kadumine.

Peenise suurendamise pumbad on õhk ja vesi. Esimesel juhul asetatakse elund alarõhuga õhukeskkonda, teisel juhul on vaja väikest kogust sooja vett. Veepumpasid peetakse õrnemaks, õhupumbad aga annavad ilmsema tulemuse - kuni +2 cm pikkused.

VIIDE! Selle peenise suurendamise meetodi puhul on vaja valida sobiva suurusega kolb.

Pumba tehnika:

 • puhastage ja kuivatage seade põhjalikult;
 • asetage elund kolbi sisse;
 • suru kolvi põhi täisnurga all pubi külge;
 • kasutades pirni, pumbake aeglaselt kolvist õhk välja.

Esimese protseduuri jaoks piisab 2-3 minutist. Järk-järgult saate protseduuri kestust pikendada maksimaalselt 30-40 minutini.

kuidas vaakumpump töötab

Vaakumefekt kolvis luuakse kas käsipumba abil või elektrilise pumba korral toitenuppu vajutades. Ühtlane rõhu tõus suurendab verevoolu, seega suureneb peenis palju rohkem kui loomuliku erektsiooni korral.

Pumba õigel kasutamisel pole negatiivseid reaktsioone ega tagajärgi. Tavaliselt on pärast ühte protseduuri võimalik saavutada peenise suurenemine umbes 10% võrra ning toime kestab mitu tundi.

Kui võtate reegliks pumba igapäevase kasutamise mitme aasta jooksul, on tulemus stabiilsem ja kauakestvam. Sel juhul ei ole soovitatav pumba ajutist kasutamise kiirust ületada, sest vastasel juhul saab peenise veresoonte süsteem kahjustatud ning selle pinnale tekivad verevalumid, verevalumid ja tursed.

Kanderaam

Kanderaami nimetatakse rihmasüsteemiks, mis koosneb pealukust, tõukerõngast ja painduvast vööst.

kanderaam peenise suurendamiseks

Sellist seadet on mitut tüüpi.

 1. Mehaaniline, mis on kinnitatud aasaga. Seda kanderaami saab kasutada ainult kodus.
 2. Vaakum on varustatud otsikuga, mida saab igapäevaselt diskreetselt riiete all kanda. Sel juhul pannakse oreli alusele rõngas ja mööda puusi jookseb lint. Kinnitused kinnitatakse pähe ja kanderaami suurust reguleeritakse pandlaga.

Riidepuu

Üks äärmuslikumaid peenise suurendamise meetodeid, mida praktiseerivad peamiselt aafriklased. Selle olemus seisneb peenisele koormuse kinnitamises, mis venitab elundit ja aitab seeläbi kaasa selle pikkuse kasvule.

Riputamisel treenitakse toetavat sidet ja valgukate on kõige suurema koormuse all. Sel juhul suureneb peenise pikkus ja maht.

raskuse riputamine peenise venitamiseks

Riidepuu klassifikatsioon:

 • mehaaniline - pea surutakse kokku spetsiaalsete kinnitusdetailidega;
 • vaakum - pea on fikseeritud vaakumotsikuga.

Protseduur viiakse läbi istuvas asendis, harvemini - seistes. Koormus tõmbab peenise täisnurga all alla, tänu millele tõmbab riidepuu sidet. Kui kasutate seda meetodit iga päev, muutub elund aja jooksul 2-3 cm suuremaks. Mõelge artiklis hiljem rohkem võimalusi peenise suurendamiseks.

Laiendaja

See tööriist vabastab koopalised, käsnjas kehad, kiulised kuded, vabastades seeläbi ruumi verevooluks. Pärast 2-kuulist regulaarset treeningut näete tulemust: kasv on 0, 5-1 cm.

Lõplikku mõju saab hinnata aasta pärast nende algust.

pihustid

Düüsid on mõeldud peenise suurendamiseks vahetult vahekorra ajal. Need ei nõua eriväljaõpet ja -oskusi, on väga soodsa hinnaga ja neid saab osta igast intiimpoest.

Suguelundite düüsid on erinevad ning partneri stimuleerimise mõju ja meetod sõltub otsiku tüübist:

 • kliitori ja päraku stimulatsiooniga düüsid;
 • paksendavad pihustid;
 • vibratsioonimudelid;
 • reljeefsed mudelid;
 • geelistimulaatorid.
peenise suurendamise näpunäited

Düüsi valimisel tuleks juhinduda mitte niivõrd isiklikest eelistustest, kuivõrd partneri aistingutest. Mõned seadmed ei paku tüdrukule naudingut, vaid just vastupidi: kõik ei nõustu näiteks päraku stimuleerimisega.

erektsioonirõngad

Erektsioonirõngas on pinguldav teraapia aparaat, mille lõpptulemuseks on vastavalt corpora cavernosa ja peenise suurenemine. Tööriist asetatakse peenise alusele ja tekitab üsna meeldivaid, ebatavalisi aistinguid - see on selle peamine eelis.

erektsioonirõngas peenise suurendamiseks

Puudustest - tulemuste aeglane saavutamine.

Harjutused

Spetsiaalsed füüsilised harjutused aitavad kaasa peenise pikkuse ja ümbermõõdu suurenemisele. Koormuste tõttu suureneb naha, sidekiulise koe ja valgukestade elastsus ning koe venitamine toob paratamatult kaasa peenise kasvu.

jelqing

Jelqing on Lähis-Idas kasutatav vanim peenise suurendamise tehnika. Treeningu ajal teeb mees võimsaid tõmbemanipulatsioone nagu lehma lüpsmisel. Samas pole kuiva treeningu jaoks vaja materjale ja tööriistu ning õrna märja treeningu jaoks libestit. Kolmas olemasolev treeningvõimalus on survejelqing, mis sobib väga julgetele ja vastupidavatele meestele.

Esimesed treeningud tehakse peenisel, mis on puhkeasendis. Kui tegelete erektsiooni ajal jelqinguga, siis pole tulemust ja mõnel juhul võite ka organit kahjustada.

jelqing peenise suurendamiseks

Iga treening peaks kestma umbes 60 minutit. Samal ajal on soovitav olla korteris üksi, et keskenduda võimalikult palju protseduurile ja tulemusele.

Eelnevalt tuleb seksuaalorgan mähkida niiske sooja rätikuga: sel juhul peenis aurutatakse, koobaskehad muutuvad elastsemaks. Järgmiseks peate pöidla ja nimetissõrmega haarama peenise alusest ja hoidma seda selles asendis 10 sekundit.

Pärast seda, ilma sõrmerõngast avamata, juhitakse need pähe. Esimene käsi jääb pähe ja teine kordab samu manipulatsioone. Kui peas olevad käed puudutavad, saab need lahti haakida ja harjutust korrata.

Esimesel päeval piisab 50-100 kordusest ja 2-3 nädala pärast saate korduste arvu suurendada 200-ni. Samal ajal on lubatud 15-30-minutilised pausid.

Märg Jelqingi meetod:

 • kandke peenisele libestit;
 • ühendage ühe käe pöial ja nimetissõrm peenise põhjaga ning kinnitage see tihedalt;
 • kergelt pigistades peenist, viige käsi pähe;
 • korrake sarnast liigutust teise käega, ilma rõngast esimesega lahustamata;
 • tehke 100-200 kordust ilma surve intensiivsust muutmata.

Harjutuste sooritamisel ei ole soovitatav muuta survejõudu, samuti rütmi ja tempot. Piisab kergest survest ja keskmisest tempost kinnipidamisest, et valusaid aistinguid ei tekiks.

Pärast 2-kuulist regulaarset (2-3 korda nädalas) treeningut on Jelqing lubatud väikese erektsiooni ajal (kuni 40-75%). Kui need treeningud on valutud ja mugavad, võib edasi liikuda kuiva Jelqingi, st. ära kasuta määrdeainet.

Jelqingut saab kombineerida venitusharjutustega. See toob kaasa käegakatsutavamad ja kiiremad tulemused. Selleks tõmmake pärast igat jelq (lüpsmist) õrnalt peenist.

Massaaž

Üks ohutumaid ja tõhusamaid viise peenise kudede venitamiseks, elundi verevarustuse suurendamiseks ja selle suuruse suurendamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kombineerida massaažitehnikaid soojendamise, aplikatsioonide, vannidega, kasutades samal ajal spetsiaalseid peenise suurendamiseks mõeldud kreeme, geele ja pihusid.

Masturbeerimine

Harjutuste juurde kuulub ka onaneerimine, sest selle tegevuse käigus arenevad endoteeli silelihased, paksenevad organi selja- ja keskosa. Aja jooksul võib peenise pikkus ja paksus märgatavalt suureneda.

Peenise 1, 5-2, 5 cm pikkuse ja 0, 5 cm paksuse suurendamise kuuri soovitatav sagedus ja kestus on 6 korda nädalas 5 kuu jooksul.

Häid tulemusi on võimalik saavutada, kui pärast kuuma dušši onaneerite ja kasutate kasvufaktoriga libestit. On vaja saavutada maksimaalne põnevus, seega on soovitatav valida kõige mugavam asend ja häälestuda erootilist videot vaadates. See on vajalik selleks, et protsessi kaasataks kõik kõhukelme lihased.

Ideaalis peaks masturbatsiooniprotsess kulgema järgmiselt:

 • võtke kuum dušš;
 • võtke mugav asend, lülitage sisse põnev video;
 • määrige genitaale kreemi või libestiga;
 • soojendage kudesid massaažiliigutustega;
 • saavutada maksimaalne erektsioon;
 • teha kahe sõrmega sõrmus;
 • tehke ühtlaseid liigutusi alt üles, avaldades peenisele kerget survet;
 • saavutada maksimaalne seksuaalne vabanemine.

Istumine venib

Seda harjutust soovitatakse teha siis, kui peenis on poolpüstis. Tema jaoks peate keha alla tõmbama ja tagasi võtma ning seejärel mõneks minutiks sellel istuma.

Venitamise ajal suureneb surve koobaskehadele, mille tõttu peenise pikkus ja läbimõõt suureneb.

peenise painutamine suuruse suurendamiseks

painutamine

Seda tehnikat teostatakse ka pool-erektsiooni olekus. Mees peab painutama peenist erinevates suundades, vältides ebamugavustunde ja valu ilmnemist.

Julia

Manipulatsiooni eesmärk on suurendada oreli ümbermõõtu ja seda on soovitav teha Jelqingi tehnika järgi. Samal ajal tehakse peaaegu samu liigutusi, kuid mitte pidevalt, nagu Jelqingi puhul, vaid perioodiliste peatustega mõne sekundi jooksul. Selle peaga ei ole vaja jõuda.

Ühe treeningu jaoks piisab 4-5 kordusest. Julia treeningu ajal satub veri peenise kehasse ja liigutuste iseloom on selline, mis takistab selle väljavoolu.

See meeste peenise suurendamise meetod on end juba pikka aega väga hästi tõestanud.

Kinnitus

Kinnitamine on peenise kinnitamine klambritega, mille käigus peatatakse vere juurdepääs välisveenidele. Toitumist saavad ainult sisemised arterid, mille tõttu suureneb peenis nii rahulikus kui ka erutatud olekus.

Neile, kes alles alustavad telkimist, ei ole ühe treeningu jaoks ette nähtud rohkem kui 10 minutit. Pärast seda peate läbi viima peenise väikese massaaži.

Kui treeningu ajal tekib valu, põletustunne, ebamugavustunne, kipitus, peanaha värvus muutub, tuleb klambrid kohe eemaldada. Muudel juhtudel on vigastuste vältimiseks soovitatav nende alla panna pehmed padjad.

Kegeli kompleks

Kegeli harjutuste komplekt on paremini tuntud kui naiste vagiina lihaste treening. Kuid see on kasulik ka meestele, kes soovivad omada suurt väärikust, kuna harjutused on suunatud saba- ja häbemepiirkonna süvalihaste stimuleerimisele.

VIIDE! Nende lihaste tööd saate tunda, kui hoiate mõne sekundi urineerimist kinni.

Kompleks ise taandub lihaste kontraktsiooni ja lõdvestamise vaheldumisele 30 sekundi jooksul, püsides igas olekus 2-4-6 sekundit. Aja jooksul saab treeninguaega suurendada, samuti tempot aeglustada: mida aeglasemalt lihaspinged tekivad, seda paremini on neid tunda.

Pärast kompleksi on soovitatav teha paus ja lihaseid täielikult lõdvestada.

Venitamine

Venitamine võimaldab suurendada peenise pead, pikkust ja läbimõõtu. Sellel treeningul on palju variatsioone, alates madala intensiivsusega käte liigutustest kuni spetsiaalsete seadmete kasutamiseni.

Peaasi, et tõsta intensiivsust, treeningu kestust ja rütmi järk-järgult, vältida valu ja mitte teha äkilisi liigutusi. Kõik peaksid alustama aeglastest sujuvatest tegevustest ja alles siis saad koormust tõsta, kuulates pidevalt oma tundeid.

Venitusreeglid:

 • alustada 20 tõmbega 0-40% erektsiooni korral;
 • venitage peenist üles, vabastades survet iga 2 sekundi järel;
 • jätkake kompleksi 5 minutit või kuni 40-50 lähenemist;
 • kombineeri venitamist hingamispraktikatega.

Enne venitamist on soovitatav käia kuuma duši all, mis aitab kudesid soojendada ja vähendada vigastuste ohtu.

Taoistlikud harjutused

See on kompleks, mis ühendab endas hingamisharjutused ja meditatsiooni. Harjutus algab lähteasendiga - jalad õlgade laiuselt. Järgmisena peate vajutama keskmist sõrme kolju süvendile ja masseerima ringi, pöörates samal ajal tähelepanu hingamisele.

TÄHTIS! Peate aeglaselt nina kaudu sisse hingama ja suu kaudu välja hingama.

Pärast seda on vaja vaagnalihaseid 10-15 sekundiks tagasi tõmmata. Sellist kompleksi soovitatakse korrata 21 korda.

Tehnika tulemused sõltuvad individuaalsetest omadustest: täpselt nagu jõusaalis. Mõnel õnnestub hea efekt saavutada paari kuuga, teine aga märkab peenise suurenemist alles aasta pärast ja vaid 0, 5 cm.

Sooda

Tavaline söögisooda võib aidata kodus peenise parameetritega tegelemisel. Selleks kulub ainult 1 tl soojas vees lahustatud soodat: seda kompositsiooni kasutatakse peenise vannide jaoks.

Tund enne kavandatavat seksuaalvahekorda tuleb peenis 10 minutiks langetada vees lahustatud soodaga anumasse. Sel ajal suureneb vereringe, mis aitab kaasa kõrgekvaliteedilisele erektsioonile.

TÄHTIS! Seda meetodit saab kasutada ainult hädaolukorras ja mitte liiga sageli. Soodaga vannid võivad põhjustada peenise õrna naha põletusi.

Vaatamata selle meetodi populaarsusele pole sellel teaduslikku põhjendust. Paljud eksperdid peavad seda tehnikat absurdseks ja isegi ohtlikuks, kuna kahtlaste "gurude" argument kõlab äärmiselt naeruväärselt: sooda tugevdab inimeste karmilist sidet loodusjõududega: tule, vee, maa ja õhuga.

Selle meetodi pooldajatel soovitatakse toimida järgmiselt.

 • lahustada klaasis vees 0, 5 tl. sooda;
 • pärast veeprotseduure valage peenis valmis lahusega;
 • kasta peenis niiskete salvrätikutega.

Meetod ei anna oodatud efekti, kuid see võib põhjustada ärritust, sügelust ja kudede põletust. Seetõttu soovitavad arstid mitte uskuda sellistesse halastamatutesse meetoditesse ja kasutada kodus ratsionaalsemaid peenise suurendamise võtteid.

Turvameetmed

Peenise suurendamise tehnikad toimuvad ainult siis, kui mehel pole sellisteks katseteks vastunäidustusi. Vastunäidustused hõlmavad järgmist:

 • vaimsed häired;
 • naha- ja suguhaigused;
 • põletik ja infektsioon vaagnapiirkonnas.

Arstide arvamus

Enamasti on eksperdid kindlad, et isegi hullumeelsete viiside seas, kuidas kodus peenist suurendada, on neid, mis väärivad tähelepanu. Nende hulka kuuluvad pumba kasutamine ja Kegeli harjutuste komplekt.

Meditsiinipraktikas räägitakse peenise väikesest suurusest ainult siis, kui räägime patoloogiatest. Muudel juhtudel on need individuaalsed parameetrid, mis ei vasta alati ühiskonna kehtestatud normidele.

Peenise suuruse pärast tasub muretseda vaid siis, kui esinevad kaasasündinud patoloogiad, mis takistavad selle normaalset kasvu, samuti vigastuste ja haiguste järgsed defektid. Muudel juhtudel tuleks pigem lahendada psühholoogiline probleem, mitte püüdleda ühiskonna poolt pealesurutud stereotüüpide poole.

Paljud tooted nii välispidiseks (kreemid, salvid, losjoonid) kui ka sisemiseks (toidulisandid) kasutamiseks ei ole osutunud usaldusväärseteks, ohututeks ja tõhusateks. Enamik neist on nõutud vaid heade reklaamikampaaniate tõttu, millele ravimite autorid ei säästa.

Praegu on teada vaid üks protseduur, mis annab elundile normaalse kuju ja suuruse – operatsioon, mis tehakse munandikotti kõrgel sobivusel peenisevarrele. Sel juhul on see osaliselt eraldunud, mille tõttu osa peenist paljastub.