Peenise laienemine: tõde ja müüdid

Peenise laienemine on küsimus, mis muretseb paljusid mehi, isegi neid, kelle suguelundite suurus võimaldab neil elada absoluutselt normaalset seksuaalelu. Internetis on sel teemal teave vastuoluline ja sageli ei toeta faktid seda.

Meeste peenise suurus on oluline

Tõenduspõhine meditsiin

Meeste suguelundite suurenemise võime ja tingimuste kohta on läbi viidud mitmeid meditsiinilisi uuringuid.

Ekspertarvamus

Protokollides registreeriti peenise suurenemine 0, 5-3 cm võrra ilma operatsioonita kodus 3-6 kuu jooksul.

Selle materjali lugejatel on ainulaadne võimalus uurida teemat piisavalt palju, et teha õige valik esimesest sammust oma keha esteetika parandamise suunas. Artikkel puudutab ka reklaamis pakutavaid meetodeid kui toimivaid, kuid nende efektiivsust pole kliiniliselt tõestatud.

Peenise keskmine suurus

Paljudes riikides on keskmine suurus erinev ja erinevate allikate andmetel on see umbes 13 cm. Muret tekitab peenise suurus alla 7, 5–10 cm. See võib olla märk mikropeeniast või mõnest muust haigusest.

Alaarengu põhjuste väljaselgitamiseks ja ravi soovituste saamiseks tasub pöörduda arsti poole. Kuid hoolimata nende loomulikest omadustest tahavad mehed paremaks saada, mis sai tõuke tohutuks meessoost "toodete" tootmiseks.

Peenise mõõtmine

Kuidas mõõta peenise pikkust

Meeste suguelundit mõõdetakse püstises vormis, joonlauaga peal - kubemeluust pea otsani.

Peenise pikkus erektsiooniastmest erineb ja seetõttu mõõdetakse meditsiiniuuringutes pikkust lõdvalt venitatud olekus.

Uuringute kohaselt on 85% naistest rahul oma partneri peenise suurusega, kuid ainult 55% meestest on oma peenisega rahul.


Kuidas kodus peenist suurendada

Need, kes otsustasid sellest hoolimata olulist kehaosa muuta, on huvitatud sellest, kuidas saaksid peenist kodus ilma operatsioonita suurendada. Sageli on küsitavatelt saitidelt saadud tõendamata teave eksitav.

Erinevad lähenemisviisid - alates pillidest, vaakumpumpadest, pikenditest, operatsioonist kuni alternatiivsete suurendamismeetoditeni - lubavad tulemusi. Vaatame, kuidas saate peenist suurendada ja mis ei anna efekti.

Tabletid, kreemid, geelid

Peenise suurendamise pillid ja kreemid lubavad koheseid positiivseid muutusi. Kuid need pole suunatud peenise suurendamisele, vaid erektsiooni suurendamisele.

Eeldatakse, et need vahendid põhjustavad erektsiooni suurenemist ja peenis näib visuaalselt suurem. Kuid see on ajutine nähtus ja pärast ravimi toimimist muutuvad elundi mõõtmed samaks.

Need looduslikud aphrodisiacskapslid võivad küll parandada teie seksuaalelu, kuid neid ei tohiks peenise laienemise eest üle hinnata.

Pillide, kreemide, geelide kohta pole teaduslikke tõendeid.

Plussid: Miinused:
 • Saab kasutada tekitajana.
 • Vitamiinid, mineraalide kompleksid, spordipreparaadid võivad pikas perspektiivis parandada potentsi või kõrvaldada oluliste ainete puuduse kehas.
 • Mõne uimasti ebaseaduslikkus ja ebaefektiivsus.
 • Kõik tootjad ei jälgi toodete kvaliteeti, ravimid ja kreemid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, iseenesest ei ole nad suguti kasvu põhjustavad.

Traditsioonilised meetodid

Peenise suurendamine sooda, mee ja teiste rahvapäraste "vanamoodsate" meetoditega on ebaefektiivne, pole registreeritud ühtegi usaldusväärset tulemust. Meditsiin on katsetanud kõiki sellise plaani võimalusi ja kasulikke omadusi omavaid ravimeid kasutatakse nüüd meditsiinilises või füsioteraapias. Sama sooda on leelis, milles pole mõtet peenist kasta ja võite saada ainult põletushaavu.

Vaakumpump

Vaakumpumbad

Pump on pirn, mis sobib üle peenise. Pumbas tekib õhu evakueerimine vaakum. Peenisesse tõmmatakse verd ja see paisub.

Aparaati kasutatakse meditsiinis ja kodus erektsiooni tekitamiseks, see võimaldab teil fallost visuaalselt suurendada enne vahekorda, paisutades seda.

Pumba kasutamise efektiivsus ei saa olla väga kõrge, kuna seda saab kasutada mitte rohkem kui 20-30 minutit päevas. Pikemad seansid võivad kahjustada kudesid, põhjustada turset, verevalumeid ja nõrgenenud erektsiooni.

Uuring näitas, et umbes 8 cm peenisega meeste pumpade kasutamine 6 kuu jooksul toob kaasa keskmise pikkuse keskmise kasvu 3 mm. Seda kasvu ei peeta statistiliselt oluliseks.

Vaakumravi efektiivsus oli 10% ja rahulolu tulemustega 30%. Need tulemused näitavad, et pumpade suurendamine ei toimi.

Hüdropump

Hüdropumbad

Põhimõte on hüdropumpades sama. Erinevus seisneb selles, et peenist eraldab vaakumist sooja veega kiht. See venitab koe, sundides peenisesse suures koguses verd.

Soe vesi soojendab kangaid, muudab need elastsemaks ja soodustab paremat venitamist.

Hoolimata asjaolust, et selle meetodi tõhususe kohta pole tõendeid, märgivad mõned ülevaadetes olevad kasutajad positiivseid tulemusi, mis on rohkem väljendatud mahus kui pikkuses.

Plussid: Miinused:
 • Pumpade abil luuakse enne seksi hea erektsioon.
 • Nad võivad peenist visuaalselt suurendada, sealhulgas ümbermõõduga.
 • Hüdropumba korral saate harjutada duši all või vannis käies.
Kõrvaltoimed on võimalikud peamiselt lubatud kasutamise aja ületamise tõttu (tursed, nahakahjustused, hematoomid, peenise naha tumenemine).

Pikendajad

Pikendaja

Pikendaja on seade, mis kinnitub peenisele ja tekitab pikema venituse aluse ja sugutipea vahel, mis põhjustab selle kasvu.

Tootjad soovitavad 18–60-aastastele meestele pikendajaid.

Viimase 10 aasta jooksul on mitmed spetsiaalsed uuringud kinnitanud, et pikaajaline venitus põhjustab peenise pikkuse kasvu:

 • 2008, uuring D. Levine
 • D. Gontero 2009. aasta uuring
 • 2011, uuring Nikobakhta külast
 • D. Moncada 2019. aasta uuring

2010. aastal võtab D. Gontero kokku 11 uuringut, mis on näidanud peenise pikkuse kasvu pikendajaga, ja jõuab järeldusele, et pikendajate puhul on tugev põhjus.

Suurim uuring dr Moncada pikendaja kasutamise kohta. 3 kuud kestnud katses osales 93 patsienti. Saadud andmed: sirgendamine 31, 2 ° juures, pikenemine 0, 5-3 sentimeetrini.

Dr Moncada rõhutab oma uurimistöös: „Tulemus sõltub pikendaja kasutustundide arvust päevas. Patsiendid, kes kandsid pikendit kauem kui 4 tundi päevas, said tulemuse peaaegu kaks korda rohkem kui need, kes kasutasid seadet vähem kui 4 tundi. "

Märkimisväärsete tulemuste saamiseks tuleb pikendajat rakendada vähemalt 4-6 tundi päevas ja eelistatavalt vähemalt 6 kuud järjest, et tulemus kinnituks.

Tulemus püsib kogu elu, seda kinnitavad nii meditsiinilised uuringud kui ka kasutajate ülevaated.

Dr Paolo Gontero uuringus mõõdeti peenise pikkust pärast 6-kuulist pikenduskuuri. Korduvad mõõtmised 12 kuu pärast näitasid samu tulemusi. Sentimeetrid, mille uuringus osalejad said pikendaja kandmisel, jäid igaveseks.

Seadme kasutamise efektiivsus sõltub selle kandmise ajast - pikaajaline veojõud toob parima tulemuse.

Sellest lähtuvalt peaks pikendaja olema võimalikult mugav, et seda saaks ilma probleemide ja valuta kanda 6–8 tundi päevas.

Teadlased märkasid, et peenise pikaajalist tõmmet on raske taluda ja see on enamike kaubanduslikult saadaval olevate pikendajate puhul. Paljud pikendajad on ebamugavad, piiravad tegevust, nihkuvad liikumisel ja koe kahjustamise vältimiseks tuleb need eemaldada iga kahe tunni tagant.

Ekspertarvamus

Kuid selles uuringus kasutatud pikendaja oli hästi talutav ja osalejad pidasid kinni uuringuprotokollist. Seetõttu langes kõrvaltoimete tagajärjel uuringust välja ainult kolm patsienti.

Enamik uuringuid näitab erektsioonihäirete paranemist. Pikendaja vähenenud erektsiooni või impotentsuse juhtumeid ei ole teatatud. Viimastel aastatel on uuringus osalenud Saksa pikendajad.

Plussid: Miinused:
Tõestatud kõrge jõudlus ja ohutus. Võimalikud ebamugavuste kandmine. On vastunäidustusi, mis on peamiselt seotud verehüübimisega seotud probleemide ja urogenitaalsüsteemi ägedate haiguste esinemisega.

Jelqingi harjutused (jelq)

Jelqingi sõrmemähis

Jelq on korduv käemassaaž ja pikendusharjutused. Jelqingi efektiivsust pole tõestatud.

Spetsialiseeritud foorumites teatavad nad kasvust, kuid kahjuks ei saa neid andmeid kontrollida.

Arstid ei soovita suurendamiseks kasutada jelqingi.

Aga kui mehel on keha düsmorfne häire, rahulolematus peenise pikkuse või kujuga, siis on see hea viis oma suguelundite uurimiseks ja nende suhtumise parandamiseks.

Jelq on umbes 40 minutit päevas. Ühte tõestatud programmi pole olemas. Üks foorumi liige võib kirjutada, et harjutus on efektiivne, samas kui teise jaoks teeb see muud kui vigastusi.

Kogukondades kirjutavad nad nii erektsiooni paranemisest kui ka selle halvenemisest peenise sagedase trauma tõttu. Foorumi kasutajad soovitavad alustada algtaseme harjutustest, teha neid ilma suurema vaevata ja jälgida pidevalt erektsioone ja võimalikke vigastusi.

Plussid: Miinused:
Täiendavate seadmete investeerimine pole peaaegu vajalik - algfaasis on vaja ainult määrdeainet. Efektiivsust pole tõestatud, võimalik erektsiooni vähenemine, nahatrauma, tumenemine, hematoomid ja tursed, Peyronie tõbi.

Kirurgiline sekkumine

Peenise suurendamise operatsioon

Hoolimata asjaolust, et operatsioon näib olevat kõige tõhusam viis tõsta tegelikult tulemust pärast selle madalat, on rahulolu umbes 30%.

Erektsiooni korral hakkab peenis allapoole vaatama, kuna sideme on sisse lõigatud, mis muudab selle tungimise raskeks.

Pärast operatsiooni peate ikkagi kandma pikendajat.

Kirurgilist meetodit tuleks kasutada ainult kõige viimasel juhul. Samuti võib see olla kõige ohtlikum, kui operatsiooni viib läbi spetsialist ilma nõuetekohase kogemuseta või kes ei saa täielikult aru, mis lõpptulemust mõjutab. Tüsistuste loend sisaldab erektsiooni ja tundlikkuse kaotust, nakatumist ja haava servade eemaldamist.

Kirurgid, kellel on selliste operatsioonide läbiviimisel palju kogemusi, teatavad sellistest tüsistustest väga väikeses protsendis. Dr Juan Monreal vaatab oma artiklis läbi 275 peenise suurendamise protseduuri, millest tüsistused tekkisid 22 inimesel ja pärast ravi see operatsiooni tulemust ei mõjutanud.

Operatsiooni on mitut tüüpi, mis on suhteliselt ohutud ja mida seetõttu kasutavad professionaalid kogu maailmas sageli.

Peamine neist on ligamentotoomia, peenise pikendamise operatsioon.

See on sideme lõikamine, mis toetab fallost, ja selle sisemine osa lükatakse välja.

Pärast seda kinnitatakse peenis pikendatud asendisse pikendaja või kanderaamiga. Üks plastikakirurg ligamentotoomiaoperatsiooni kirjelduses soovitab kasutada kanderaami või riputada koormat (mis on vähem mugav).

Kanderaam tõmbab peenise alla, ei suru seda pubi vastu ja soodustab peenise õiget asendit - veidi allpool selle algset asendit. Selline rehabilitatsioon võib kesta kuni 3 kuud või kauem.

Dr Alessandro Littara juhitud uuringus teatati, et pikendaja kasutamine vähemalt 3 kuud pärast operatsiooni andis patsientidele täiendava peenise pikkuse kasvu keskmiselt 1, 3 cm võrra.

Otseselt ligamentotoomiast tulenev tulemus on individuaalne ja sõltub vastavalt esialgsest suurusest ja peenise sisemise osa suurusest ning muudest anatoomilistest teguritest.

Tavaline kasv on vahemikus + 1-2, 5 cm või rohkem, kui peenis on samal ajal paksenenud.

Viimase 10 aasta jooksul on operatsioonitehnoloogia palju edasi arenenud, on ilmunud uusi peenise laienemise materjale ja meetodeid. Kirurgiline sekkumine on muutunud vähem ohtlikuks, riskid on vähenenud.

Põhiprobleemiks on kaasaegsete tehnoloogiate valdamise ja selliste toimingute edukaks läbiviimiseks piisava kvalifikatsiooniga spetsialistide nappus.

Plussid: Miinused:
Kiired tulemused, mida saab pikendaja kandmisega parandada; efektiivne ümbermõõdu suurenemine, mida on teiste tehnikatega keeruline saavutada. Tüsistuste, nagu erektsioonihäired, nekroos, tsüst, infektsioon, õmblusnihkide eemaldamine, oht; kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistide puuduse probleem.

järeldused

Mehed, kes soovivad peenist suurendada, on tavaliselt normaalse suurusega, kuid pole sellega psühholoogiliselt rahul. Seetõttu soovitavad eksperdid kõigepealt otsida psühholoogilist abi.

Kui sellegipoolest tundub, et peenise laienemine on hädavajalik, on parem valida peenise suurendamise ohutuma ja tõestatud meetodina pikendaja.

Operatsioon on õigustatud ainult äärmuslikel juhtudel või meditsiiniliste näidustustega.