Peenise laienemise tagajärjed: kaasaegsete tehnikate kõrvaltoimed

Erinevad suurused

Naised kordavad sageli: peamine pole suurus, vaid kasutamise oskus. Kuid tugevam sugupool otsib endiselt vastust küsimusele: kuidas suurendada meesliiget. Mida selleks teha? Millised võtted pole mitte ainult ebaefektiivsed, vaid ka ohtlikud?

"Normaalne suurus"

Seksuoloogid usuvad, et suure väärikuse soovi juured on kauges minevikus. Paljudes iidsetes kultuurides tähistab fallos sümbol jõudu ja viljakust. Selgub, et mida muljetavaldavam on suguelund mehel, seda tugevam, viljakam on see. See vajadus on puhtalt sotsiaalne, mitte füsioloogiline.

Püstitusseisundis ulatub peenise pikkus 10–18 cm. Teaduse seisukohalt on keskmine suurus 12–17 cm. Peenist peetakse väikeseks alla 12 cm, kuid 18 cm on juba väga suur.

Mõnikord jõuab rahulolematus parameetritega kriitilisele tasemele, arenedes anoreksiaga "düsmorfseks häireks". Ainult sel juhul ei ole obsessiivne soov kehakaalu langetamine, vaid see, kuidas suurendada meeste suguelundit.

Meetodite suurendamine

Mehed saavad oma väärikuse parameetrite parandamiseks kasutada mitmeid populaarseid viise. Need sisaldavad palju nüansse, millele peaksite tähelepanu pöörama, kui tervis on oluline.

Tabletid, hormoonid, geelid, kreemid

Nende efektiivsus on praktiliselt null. Ükski geel ega salv ei saa rakkude jagunemist mõjutada ning tabletid ei venita sugutit kuidagi. Kreemide abil saate soojendava ja vasodilateeriva toime tõttu saavutada ajutise, kerge pikenemise kuni 1, 5 cm 5-6 tunni jooksul.

Selliste ravimite valimisel tuleb olla ettevaatlik. Need võivad sisaldada nii ohtlikke kemikaale kui ka hormoone ja allergeene. Odavad, madala kvaliteediga tooted võivad põhjustada ärritust, limaskesta kahjustusi ja isegi põletusi.

Tavaline peenise suurus 10 kuni 18 cm

On müüt, et suurus suurendab hormooni testosterooni. See pole nii, see mõjutab ainult seksuaalfunktsiooni ennast. Ilma meditsiinilise järelevalveta võib ravimite kasutamine testosterooni suurendamiseks negatiivselt mõjutada hormonaalset taset, põhjustada viljatust ja probleeme seksuaalfunktsioonidega kuni nende täieliku kadumiseni.

Pealegi ei tohiks mingil juhul kasutada "rahvapäraseid ravimeid", näiteks palsami, sooda ja muude leibkonna komponentide segu. Tervisekahjustused võivad olla pöördumatud.

Vaakumpump

Üks populaarsemaid viise meeste suguelundite suurendamiseks. Kui kasutate seda koos soojendavate salvidega, lisatakse pikkusele 1-3 cm ja paksusele kuni 5 mm. See parandab ka erektsiooni. Kuid peate pumpa kasutama väga hoolikalt, järgides kõiki juhiseid ja ettevaatusabinõusid, vastasel juhul võite peenise ja veresoonte limaskesta kahjustada. Enne seda on vajalik androloogi konsultatsioon. Positiivse tulemuse saamiseks peate harjutusi regulaarselt tegema.

Suur peenis on kõigi meeste unistus

Tõmbamine raskustega

Erikoormate peatamine võib märkimisväärselt kahjustada meeste tervist. Arstide sõnul suurendavad nad peenist küll kuni 3 cm, kuid see on väga ohtlik. On võimalus kahjustada corpora cavernosa limaskesta. See viib Peyronie tõveni, kui peenisele tekivad armiplaadid. Need põhjustavad elundi kõverust erektsiooni ajal ja valulikke aistinguid vahekorra ajal. Seda ei saa ravida. Enne selle meetodi kasutamist tasub väga hoolikalt läbi mõelda.

Massaaž

Mis võib olla massaažis või „jelqingis" ohtlik, kui hilisema seemnepurskega on alusest peani pehme efekt? Selgub, et tagajärjed võivad olla väga ebameeldivad kuni organi deformatsioonini, pideva valu või priapismini. Viimane on tõsine patoloogia, mille tõttu püsib erektsioon ka pärast ejakulatsiooni, see viib suguelundi otseste funktsioonide kaotamiseni.

Ateroskleroosi, suhkruhaiguse, veresoonte probleemide korral on kõige parem massaaži täielikult vältida.

Peenise laienemise massaaž

Kirurgilised operatsioonid

Ainus toode, mis annab garanteeritud ja käegakatsutava, kuid puhtalt kosmeetilise tulemuse. Operatsioonid ei mõjuta seksuaalseid funktsioone kuidagi.

Millised on sekkumised:

  • Eesnaha frenumuli plastiline kirurgia, mis annab pikkuse kasvu 1, 5-2 cm võrra, on kõige lihtsam ja kahjutum kirurgiline sekkumine.
  • Ligamentotoomia on suprapubilises piirkonnas peenise ja luu vahelise sideme dissektsioon. Erektsiooni korral näib peenis pikem, sest sidemed ei toeta seda. Suurendus võib teoreetiliselt olla 3-5 cm, kuid täpseid ennustusi ei anna ükski arst.
  • Implantaatide paigaldamine aitab peenist paksendada 5–10 mm.
  • Peenise proteesimine - annab nii paksenemise kui ka pikendamise efekti.

Operatsioon pole üldse imerohi. Tema probleemid võivad osutuda palju suuremaks kui saadud tulemus. Impotentsus, armid, sensatsioonikaotus, infektsioonid - puudulik loetelu võimalikest tüsistustest.

Tulemus pärast peenise suurendamise operatsiooni

Kõik peeniseoperatsioonid on mõeldud füsioloogiliste probleemide, nagu urineerimine, trauma ja sünnidefektid, lahendamiseks.

Selle asemel, et proovida meessoost väärikust mitte kõige turvalisematel viisidel tõsta, võib lihtsalt tasuda seksuaaltehnika kasutamine. Need võivad mõlemale partnerile palju rõõmu pakkuda.