Peenise suurendamise võimaluste loetelu kodus

neiut üllatab mehe peenise suurenenud suurus

Peaaegu iga kolmas mees soovib salaja peenist suurendada, kuigi mitte kõik ei otsusta nii radikaalset sammu astuda. Tänapäeval on eksperdid välja töötanud ja pakkunud palju mehe suguelundi suurendamise meetodeid, kuid operatsioonimeetodil on endiselt kõrgeimad efektiivsuse määrad. Operatsioonil on mitmeid puudusi - suured kulud ja riskid.

Sellest lähtuvalt eelistavad paljud mehed erinevatest allikatest ja Internetist otsida võimalusi peenise suurendamiseks kodus. Peenise suurendamise soovi kõige olulisemad põhjused on rahulolematus seksuaalpartneriga, samuti mehe enda psühholoogilised probleemid. Kuid enne selliste meetodite otsimist peate tutvuma üldtunnustatud suuruse normidega ilma stereotüüpide ja ebamõistlike mustrite mõjutamiseta.

Kas üldiselt on võimalik peenist suurendada?

Esimene küsimus, mis paljudele meestele kerkib, on see, kas ilma operatsioonita on üldse võimalik peenise suurust suurendada.

peenise suuruse mõõtmine

Kuid enne selle küsimuse selgitamist tasub täpselt kindlaks määrata oma suurused, võrrelda neid füsioloogiliste normidega, et seeläbi hinnata peenise suurenemise otstarbekust.

Viitamiseks!Kui mehe peenise pikkus on 14–18 cm ja läbimõõt 3-4 cm, pole seda vaja suurendada ja sellised mehe püüdlused on psühholoogiliste probleemide tagajärg.

Praegu pakuvad kaasaegne meditsiin ja inimkonna teadmised mitut viisi, kuidas peenist tegelikult suurendada. Nimelt:

 • operatsioon, kulukas ja väga riskantne samm;
 • pikendaja, see tähendab spetsiaalne seade peenise pikendamiseks;
 • vaakummeetodiga pump peenise kudede venitamiseks;
 • ajutise toimega kreemid ja pihustid kodu suurendamiseks;
 • masturbatsioon ja massaaž, mis soojendavad ja venitavad peenise kudesid.

Kodukatsetes suurepäraste tulemuste saavutamiseks ja peenise kiireks suurendamiseks võite kasutada mitut meetodit korraga. Kombineeritud lähenemine mängib sel juhul ainult mehe käsi tema püüdlustes ja soovides.

Kuidas suurendada peenist kodus ilma operatsioonita?

Hoolimata ilmsest skepsisest selle üle, kuidas kodus peenist suurendada, üritab enamik tulihingelisi skeptikuid siiski tehnikaid ise proovida. Lõppude lõpuks võib ainult isiklik kogemus saada täpseks kinnituseks, kas sellised jõupingutused toimivad või on need ikkagi lahutus. Tulemuste saavutamise peamine reegel on süstemaatiline rakendamine rangelt vastavalt soovitustele.

Harjutused

hea erektsioon pärast peenise laienemist

Eksperdid on välja töötanud spetsiaalsed harjutused, mille korrapärane rakendamine viib peenise kudede soojenemiseni ja venitamiseni, mis tähendab, et saate peenise suurust suurendada kodus.

 • Esiteks tuleb peenise nahka kudede suurema elastsuse saavutamiseks soojendada. Praepannil kuumutatud sool pannakse kootud kotti, mille järel see kantakse peenisele.
 • Järgmisena peate saavutama erektsiooni seisundi, kuid samal ajal peatama seksuaalse erutuse poolel teel. Selleks vajab mees spetsiaalset määrdeainet.
 • Järgmisena tehakse kahe käe sõrmega rõngas, mis sulgub peenise põhjas. Sõrmust tihedalt pigistades viiakse see läbi kuni pea, justkui üritades peenist venitada.
 • Harjutuse sooritamisel ei pea pead puudutama. Esiteks tehakse umbes 40 venitust, suurendades neid järk-järgult kuni 200 korda.

Seda peenise suurendamise harjutust nimetatakse Jelqingiks ehk topeltnägemise tehnikaks. Selle tulemusel soojendatakse peenise kudesid, mis tähendab, et need muutuvad venitusele vastuvõtlikuks.

Massaaž

massaaž peenise suuruse suurendamiseks

On veel üks meetod, kuidas saate valutult ja tasuta kodus peenise suurust suurendada. Lisaks suurusele suureneb oluliselt ka mehe potentsi. Enne massaažiharjutusi soojendage esmalt nahka libestite abil. Kuid kõige tõhusam on pehme rätik ja taimetee auruvanni jaoks. Rätik niisutatakse kuumas puljongis, pärast seda kantakse see paariks minutiks peenisele.

Lisaks tehakse massaaži kahel viisil - massaaž pingevabas olekus ja erektsiooni ajal. Pealegi hõlmavad mõlemad tehnikad kudede venitamist. Peopesade abil tuleb peenis veidi aktiivsesse seisundisse viia, misjärel see kinni pigistades tõmmake see justkui külgedele, alla ja üles. Lisaks saab peenist vaheldumisi pöörata päripäeva ja vastupäeva.

Spetsiaalsed seadmed

Lisaks saate peenise kasvu kodus suurendada spetsiaalsete seadmete abil. Kaasaegne turg pakub selliseks otstarbeks palju tooteid, kuid kõige tõhusamad on vaakum- ja hüdropumbad, samuti pikendajad.

 1. Vaakumpump- seade vereringe parandamiseks ja peenise kudede venitamiseks, veresoonte elastsuse ja tugevuse parandamiseks. Selline seade sisaldab spetsiaalset pumpa, kolbi, mis töötab alarõhu põhimõttel paralleelselt. Pärast seda venivad ja laienevad peenise koobasekehad, verevoolu all suureneb peenis.
 2. peenise suurendamise vaakumpump

  Juhised:

  • esiteks pumbatakse õhk välja, mille tagajärjel alarõhu mõjul voolab veri peenisele;
  • iga päev peate seadet kasutama 5 kuni 20 minutit;
  • treeningu ajal võite tunda väikest ebamugavust.

  Kui vaakumpumba kasutamine põhjustab valu, tuleks selline tegevus lõpetada või mõju vähendada. Kui paralleelselt pumbaga kasutatakse peenise suurendamiseks spetsiaalseid kreeme, pole tulemus kaua oodata.

 3. Hüdropump- vaakumpumba koopia, kuid rõhk tekitab sel juhul vedeliku. Lisaks on sellel pumbal kerge toime, vältides peenise vigastusi.
 4. hüdropump peenise suuruse suurendamiseks

  Juhised:

  • soe vesi tõmmatakse vannituppa nii, et selle tase kataks meest kuni vöökohani;
  • Suguelundite soojendamiseks peate 5-10 minutit lamama soojas vees;
  • siis sukeldatakse pump vee alla, pärast mida tuleb sellesse sisestada üks element;
  • enne vaakumefekti loomist asetage pump ühtlaselt peenise ümber, toetades munandikotti;
  • seadme abil luuakse vaakum, mille järel peab mees lõõgastuma;
  • nii et vaakum ei lõdvestu, saate teha mitu kiikumist.

  Sellise seadme abil saate suurendada peenise pikkust, parandades kudede ja veresoonte elastsust ja tugevust. Lisaks saate selliste harjutuste abil ennetada ja isegi kõrvaldada erektsioonihäireid.

 5. Pikendaja- ortopeediline seade, mida kodus kasutatakse peenise suurendamiseks. Selline seade tagab korraga mitu positiivset muutust:
peenise suurendamise pikendaja
 • võime suurendada peenise paksust ja selle pikkust;
 • peenise tugevuse ja tugevuse tugevdamine erektsiooni ajal;
 • vahekorra kestuse suurenemine kuni 60%;
 • peenise anatoomilise kuju parandamine;
 • saadud tulemused jäävad elu lõpuni.

Rakenduseeskirjad nõuavad pikendaja esialgu veidi kandmist, kuni peenis harjub selliste koormustega. Keskmiselt peate seda kandma 4 kuni 6 tundi, reguleerides riba pikkust nii, et mees ei tunneks valu, vaid ainult väikest ebamugavust. Kui on provotseeritud tugevat valu, lükatakse seadme kandmine mõneks ajaks edasi.

Viitamiseks!Pikendajat peate kandma 3-8 kuud, pärast mida toimub peenise maksimaalne venitamine ja joondamine.

Spreid ja geelid

Teatud ravimite abil saate peenise pead ja selle suurust suurendada, kui valite õige ravimi. Iga päev toodab farmaatsiatööstus peenise kasvu jaoks üha rohkem tooteid. Kuid samal ajal tuleb meeles pidada, et sellised fondid eeldavad tavaliselt ainult ajutist mõju, samal ajal kui neid rakendatakse suguelundite nahale ettenähtud otstarbel.

Kõige tõhusamad vahendid peenise kasvu jaoks on need, mille toimeaine on ingver, ženšenn, glütsiin või arginiin. Tavaliselt räägime spetsiaalsetest määrdeainetest, kreemidest ja geelidest, mida kasutatakse vahetult enne vahekorda. Pärast seda tungivad komponendid vereringesse, suurendades vereringet, samuti soojendades peenise kudesid. Saadud efekt kestab umbes 3 tundi.

Kui oluline on suurus?

Statistika kohaselt on peenise suurus meeste endi jaoks palju olulisem, samas kui naised ei hinda mitte suurust, vaid selle kasutamise võimet ja võimet. Anatoomia ja füsioloogia seisukohalt on teadus rohkem kui üks kord kinnitanud, et normaalse mehe peenise pikkus peaks olema 12–18 cm. Pealegi on mehe pikkusel, tema kaalukategoorial, füüsisel ja rassil oluline roll. roll siin.

Suur peenis pole meeste jaoks alati uhke. Nagu praktika on näidanud, võib suur peenis naisele vahekorra ajal pakkuda mitte palju rõõmu, vaid vastupidi, valu ja ebamugavust. Ja stereotüübid, et suur mehisus on uhkuse ja mehelikkuse märk, on juba ammu hajutatud.

Ettevaatusabinõud

arsti konsultatsioon peenise laienemise vastunäidustuste kohta

Enne peenise suurendamise tehnikate kasutamist peate ise sellistes küsimustes nõu pidama spetsialistiga. Kõige sagedamini on peenise laienemise soov alusetu, on olukordi, kus need võivad kahjustada. Nii võivad näiteks peenise kasvu jaoks mõeldud spetsiaalsed kreemid ja geelid viidata vastunäidustuste olemasolule, mida on oluline enne ostmist kaaluda.

Viitamiseks!Ühegi peenise suurendamise harjutuse või protseduuriga ei tohiks kaasneda valu. Lisaks hoiatavad eksperdid, et reklaamitud meetod peenise soodaga suurendamiseks on täielik väljamõeldis.

Treening, massaaž ja spetsiaalsete seadmete kasutamine võib nende meetodite kasutamisel põhjustada peenisele trauma, kaldudes kõrvale soovitustest. Iga tehnika peaks algama väikesest, järk-järgult suurendades kasutamise kestust ja intensiivsust. Ja muidugi ärge unustage peenise nahka niisutama, enne protseduure kudesid soojendama.

Mõnikord piisab ainult erektsiooni suurendamisest.

Mehe peenise suurendamiseks peab mees lihtsalt saavutama maksimaalse erektsiooni. Negatiivsete tegurite mõjul või seksuaalsete häirete tõttu võib väike peenis olla aeglase ja ebapiisavalt tugeva erektsiooni tagajärg. Seetõttu soovitavad eksperdid meestel kasutada peenise suurendamise ja erektsiooni taastamise tehnikat masturbatsiooni teel.

Kõigepealt kantakse peenisele niisutaja (mehe peenise kasvu jaoks võite kasutada kreemi), seejärel saate oma kätega soojenevaid soojendavaid liigutusi teha. Peenise suurenemisel erektsiooni mõjul on vaja teha üles ja alla liigutusi, justkui peenise nahka venitades. Samuti võite peenist kergelt pigistada sugutipea lähedale, mis ainult suurendab verevoolu.

suurenenud peenisega mees

Rahvapärased abinõud

Traditsiooniline meditsiin ei tähenda spetsiaalsete retseptide ja tööriistade olemasolu, tänu millele saate peenise suurust suurendada. Kuid tema arsenalis on selliseid tööriistu, millega saate parandada erektsioonifunktsiooni ja potentsi. Selleks võite kasutada spetsiaalseid aphrodisiac-ürte - ženšenni, gingko biloba, tüümiani või sarapuu.

Seksuaalsuhete kvaliteedi parandamiseks on kasulik metskai tinktuur, küüslaugu tinktuur, samuti ravimtaim kopsurohi. Noh, mett ja kreeka pähkleid peetakse meeste suguelundite piirkonna rahvapäraste ravimite kõige olulisemaks lemmikuks.