Peenise laienemine

On üldtunnustatud, et peaaegu kõik eranditult mehed tahavad endale liiget saadasuured suurusedkui see on. Muidugi pole selline toores üldistus täiesti õiglane. Kuid erinevate allikate kohaseltumbes 45 - 55% meestest pole oma peenise suurusega rahul. . .

Ja kuigi meeste ja naiste eelistatav meessoost väärikuse suurus on endiselt vaieldav, tuleks siiski tunnistada, et peenise suuruse suurendamise võimalustele on alati pööratud palju tähelepanu.

Valed ja tõed peenise laienemise kohta.

Peenise suurus on oluline teema peaaegu iga mehe jaoks. Ükskõik, kes ta töötab, olenemata rahvusest, olenemata sissetulekust, iseloomust ja vanusest, peaaegu kõikmees mõtleb enam-vähem sageli sellele, kas tal on normaalne peenise suurus. . .

keskmine suurus sentimeetrites

Tegelikus elus varieeruvad seksuaalse erutuse ajal peenise pikkuse keskmised väärtused 13–16 cm.

Loomulikult ei saanud hoolimatute tootjate ja reklaamijate poolt seda olukorda ära kasutada: nüüd pakutakse meestele palju peenise suuruse suurendamiseks mõeldud meetodeid - kiiresti, ohutult ja garanteeritult! Muidugi on see enamikul juhtudest puhas pettus.

AndkemKõige ilmsemad vale lubadused peenise laienemise kohta. . .

VALE 1. Tabletid ja kapslid Internetist.

Olgu need odavad või kallid, lubavad need tooted suurendada peenise suurust erinevate ürtide, vitamiinide, ekstraktide, hormoonide jms tõttu.

Tõde:tegelikult ei suuda sellised "ravimid" peenise suurust tegelikult muuta. Parimal juhul ei mõjuta sellised "pillid" midagi. Halvimal juhul -võimalik keha kahjustamine. . .

Lõpetage pillide võtmine ilma arstiga nõu pidamata; vältige ravimite võtmist, mida müüakse ainult Internetis ja mida ei esitata apteegivõrgus.

VALE 2. Peenise suurendamiseks mõeldud losjoonid, kreemid ja igasugused salvid.

Tõde:need tooted sisaldavad sageli ärritavat komponenti (näiteks pipra baasil). Mõnikord võib see põhjustada peenise suuruse ajutist suurenemist koe enam-vähem väljendunud turse tõttu. Kuid turse möödub ja suurus naaseb oma algsesse olekusse. Ärritite regulaarsel kasutamisel on kroonilise koepõletiku oht.

VALE 3. "Šoki" segud, "peenise imelise kasvu tehnikad" jne.

Me räägime väidetavalt "leiutatud" hulludest viisidest peenise suurendamiseks: näiteks äädika, pipartinktuuride jms soodalahustega hõõrudes.

Tõde:kõik need "retseptid" kasutavad ära inimeste (eriti eakate) kergeusklikkust ja on mõeldud reklaamile tähelepanu juhtimiseks.

Pidage meeles, et sellistel soovitustel, olenemata sellest, kui ahvatlevad need tunduvad, pole tõsist õigustust ja neid järgides võite ennast kahjustada.

Peenise laienemise tõhusad meetodid.

Efektiivsed peenise suurendamise meetodid hõlmavad järgmist:

  1. "Peenise loomulik laienemine"veojõu abil (venitades) või kohaliku alarõhu (LOD) mõjul;
  2. hormoonravi;
  3. kirurgilised operatsioonid.

"Peenise loomulik laienemine", LLP.

Sest nn. Kasutada võib peenise loomuliku laiendamise seadmeid (pikendajaid), samuti vaakumseadmeid (pumbad, aparaadid kohaliku alarõhuga ravimiseks).

peenise suurendamise vaakumpump

Vaakumseadmed venitavad peenise kudesid (corpus cavernosum ja corpus spongiosum) ning suurendavad ajutiselt peenise arteriaalset verevoolu.

peenise struktuur

Need seadmed on õigel kasutamisel ohutud. Nad võivad neid kahjustada ainult tahtliku ülemäärase kokkupuutega madalrõhuga (vaatamata valulikele aistingutele): sellisel juhul on võimalik hematoomide tekkimisega kapillaaride purunemine, peenise ajutine turse.

Vaakumpumba süstemaatiline ja pikaajaline kasutamine võib põhjustada peenise pikkuse ja läbimõõdu kasvu. Kuid mõju ei kesta kaua: pärast vaakumpumba kasutamise lõpetamist naaseb peenise suurus kiiresti algsesse olekusse. Enamgi veel,vaakumseadmete regulaarne kasutamine võib viia kaverkeha liigse venitamiseni, mis põhjustab erektsiooni ajutist nõrgenemist (peenis muutub erektsiooni ajal pehmemaks).

Sel juhul on erektsiooni nõrgenemise põhjuseks corpora cavernosa mahu suurenemine ilma arteriaalse verevoolu vastava suurenemiseta.

kuidas erektsioon toimub

Corpora cavernosa mahu märkimisväärse suurenemise korral ei pruugi tavaline vereringe kaudu voolav vere kogus olla piisav, et koopad täielikult verega täita. Sellisel juhul ei suru corpora cavernosa tuunika albuginea venoosset põimikut piisavalt tugevalt ja seetõttu juhitakse corpora cavernosa veri eferentsesse veeni - täieõiguslikku jäika erektsiooni ei saa tekkida. Kui vere väljavool läbi venoosse süsteemi ületab verevoolu arterites, räägivad nadveno-oklusiivne erektsioonihäire. . .

See on oluline asi, mida peate teadma, kui proovite oma peenist suurendada!

Kõigi partnerite kvaliteetse intiimelu ja seksuaalse rahulolu tagamiseks pole peenise jäikus erektsiooni ajal vähem tähtis kui selle suurus.

Kasutaminepeenise pikendajad. . . Pikendajad on mõeldud peenise venitamiseks ja selle pikkuse suurendamiseks (kuidpeenise läbimõõt pikendaja kandmisel ei suurene). Pikendajate, nagu vaakumseadmete kasutamine on üks kõige tõhusamaid meetodeid peenise pikkuse suurendamiseks.

peenise suurendamise pikendaja

Kui pikendajat kantakse mitu kuud, püsib peenise pikkuse saavutatud suurenemine pikka aega. Agapikendaja kasutamisel on oht corpora cavernosa üle venitada, mis võib viia erektsioonihäirete nõrgenemiseni. . .

Peenise suuruse suurendamiseks vaakumpumba või pikendaja abil, erektsiooni nõrgendamata, on vaja samaaegselt corpora cavernosa mahu suurenemisega tekitada erutusel peenisesse suurenenud verevool.

Teisisõnu on oluline saavutada veresooni laiendava efekti välimus ja seeläbi suurendada erektsiooni ajal arteriaalse vere voolu suguelunditesse.

Nendel eesmärkidel võib kasutada 5. tüüpi fosfodiesteraasi inhibiitorite rühma kuuluvaid ravimeid. Nende ravimite kontrollimatu kasutamine võib aga meestele kahjulik olla: neil ravimitel on kardiovaskulaarsüsteemi poolt mitmeid soovimatuid kõrvaltoimeid. Lisaks moodustub 5. tüüpi fosfodiesteraasi inhibiitorite pikaajalisel kasutamisel farmakoloogiline sõltuvus, mis võib põhjustada ravimi annuse järkjärgulist suurenemist ja lõppkokkuvõttes võime kaotada vahekorda ilma pillideta. Pidage meeles, et pädevad uroloogid määravad 5. tüüpi fosfodiesteraasi inhibiitoreid väga hoolikalt ja ainult tõsiste erektsioonihäirete korral.

5. tüüpi fosfodiesteraasi inhibiitorite alternatiiv on kokkupuute füüsikaliste meetodite kasutamine.

Me räägime mõnede elektroterapeutiliste tegurite kasutamisest, näiteks:madalsageduslik impulssmagnetväli, madala intensiivsusega laser, polariseeritud valgus nähtavas ja infrapuna vahemikus. . .

Erinevate füüsikaliste mõjutegurite kombineeritud kasutamine võib oluliselt suurendada füsioteraapia kogumõju.

peenise suurendamise vaakummasin

Magnetoteraapia ja fototeraapia koos kursuse kasutamisega (10 või enam protseduuri, mis tehakse vähemalt 3 korda nädalas) omavad väljendunud vasodilataatoriefekti, mis suurendab peenise vereringet ja parandab arteriaalset verevoolu erektsiooni ajal.Sellisel juhul kestab vasodilatatiivne toime pikka aega:kuni 2 - 3 kuud. . . Sellel viisil,samaaegselt corpora cavernosa mahu järkjärgulise suurenemisega kohaliku negatiivse rõhu mõjul suureneb arteriaalse vere sissevool, mis võimaldab kompenseerida kavernoosse keha ülekoormamise negatiivset mõju. . .

Hormoonravi.

Dihüdrotestosterooni kasutamist peenise suuruse suurendamiseks võib ette näha meestele, kellel on peenise arengus kõrvalekaldeid. Nendel juhtudel ei ületa püstise peenise suurus 10 cm (nn "mikropeenis"). Selle seisundi põhjus on puberteediea rikkumine, mis on seotud dihüdrotestoterooni puudumisega.

Hormoonravil on kõrvaltoimeid (nt kiilaspäisus).

Kirurgilised operatsioonid.

Peenise suurendamine on võimalik implantaatide implanteerimisega (selleks saab kasutada lihaste osi, mis on võetud kohtadest, kus nad ei täida olulist funktsiooni).

Ligamentotoomia on peenise suurendamise operatsioon peenise tugisideme lõikamise teel.

meesliikme anatoomia

Vähese seksuaalse kogemusega noorukitel ja noormeestel on peenise tugisidemed lühikesed ja jäigad, peenis vaatab püsti olles üles või on täielikult mao vastu surutud. Vanematel meestel, kellel on arenenud sidemed, ei tõsteta peenist püstitamise ajal ülespoole, vaid see asub ligikaudu maapinnaga paralleelselt. Sidemete venitamisel muutub peenise nurk erektsiooni ajal ja suureneb ka selle pikkus.

Peenise tugisidemete kirurgiline transpekteerimine, millele järgneb pikendajaga venitamine, võib suurendada peenise pikkust.

enne ja pärast peenise suurendamise operatsiooni

Pärast ligamentotoomiat suureneb peenise pikkus, see muutub raskemaks ja püstitamisel vaatab alla.Operatsioon ei too kaasa peenise paksuse suurenemist. . .

Operatsiooni võimalikud tüsistused: erektsioonihäired, valulikud erektsioonid.