Kuidas suurendada liikmelisust kodus nädalaga

Juhtus nii, et mehe peamiseks eeliseks pole mitte ainult intelligentsus või jõud, vaid ka reproduktiivorgan. Loodus on mõnele mehele varustanud piisava suurusega peenise, teised aga kannatavad vähese usalduse käes oma mehelike jõudude vastu, peavad oma fallust mitte piisavalt pikaks ega paksuks, tunnevad huvi, kuidas peenist suurendada, kas seda saab kodus võimsamaks muuta. Selle probleemi lahendamiseks on palju tehnikaid. Kõige kättesaadavamad on massaaž, harjutused peenise suurendamiseks.

harjutused peenise suurendamiseks

Väärikuse tõstmine

Muidugi tuleks enne kodus peenise paksuse ja pikkuse suurendamise harjutuste tegemist läbi mõelda, kas tegemist on psühholoogiliste kompleksidega. Tavalised näitajad on järgmised: paksus 3-4 cm ja pikkus erektsioonis - 12-16 cm Kui mehisuse numbrid nende näitajatega ühtivad, pole põhjust muretsemiseks. Probleemi korral kaaluge ohutuid kodus tehtavaid massaaže, harjutusi paksuse või pikkuse suurendamiseks. Samuti peate olema teadlik teguritest, mille tõttu mõned mehed ei tohiks saada massaaži ja harjutusi, mis võivad peenist suurendada. See on:

  • Traumad, operatsioonid, kasvajad.
  • Pustuloossed, nakkus-, suguhaigused.
  • Vanus kuni 16 aastat.

Treeninguks tuleb ette valmistada pehme froteerätik, määrdeaine, kuum vesi, uurida kirjandust või videoklippe, kuidas teha harjutusi fallose jõu suurendamiseks. Mehelikkuse mõõtmiseks ja suurusemuutuste fikseerimiseks on vaja sentimeetrit linti, märkmikku, pliiatsit. Fallose suurendamiseks kasutatakse:

  • Lihaste venitamisele suunatud tegevused, massaaž.
  • Suurenenud verevarustus koopakehadele.
  • Kegeli harjutused.
  • Jõulised või ringikujulised venitused.
  • Jelqing.

Soovitav on, et tundides ei oleks segajaid.

Krikk

Lihaste venitamine on suunatud kergele pikendamisele, peenise suurendamisele. Enne harjutustega alustamist tasub peenist kuuma veega niisutatud rätikuga soojendada (ettevaatlikult, et mitte nahka kõrvetada). Kuuma kompressi tuleks hoida 10-15 minutit. Samaaegselt soojendusega on soovitav teha kerge massaaž. Pärast soojendamist haarake sõrmedega pea põhjast ja tõmmake seda väga ettevaatlikult 1-1, 5 cm, hoidke paar minutit, seejärel vabastage õrnalt, soojendage uuesti ja tehke õrn massaaž. Meesorgani suurendamiseks korrake protseduuri kuni 20 korda, keskendudes aistingutele.

Oluline tingimus: venitusharjutusi tehakse ainult lõdvestunud peenise olekus, et mitte vigastada.

Verevoolu jaoks

Harjutuse eesmärk on suurendada peenise kudede verevarustust. Soovitav on harjutust sooritada täieliku erektsiooniga, kuid väga ettevaatlikult, et mitte vigastada. Selleks peate ühe käega haarama oreli alusest ja teisega peast ning tegema väga ettevaatlikult ringjaid liigutusi, nagu rätikut pigistades, keerates. Korrake harjutust kaks korda nädalas mitte rohkem kui viis minutit. Vähimagi valutunde ilmnemisel on treenimine keelatud.

Aidake Kegelit

Kegeli harjutus ei suurenda oluliselt peenist, kuid aitab tagada verevoolu koobastesse kehadesse. Vaagnalihaste pinge treenimine, millele järgneb ümbermõõt ja pea venitamine, suurendab erektsiooni ja suurendab mehe orgasmi. Kodutöö tehnikaks on pubococcygeus lihase vähendamine ja lõdvestamine. Treeningut tehakse vähemalt kaks korda päevas, tehakse viisteist lähenemist.

Jälgige kindlasti hingamistehnikat, lihase kokkutõmbumise ja lõdvestamise ajal hingake sisse ja välja nina kaudu. Maksimaalse efekti saavutamiseks tuleks Kegeli harjutusi teha koos massaaži ja muude treeningutega.

Power Pull

Füüsilisi harjutusi suurendamiseks ja jõuvenitamiseks tehakse istudes. Enne protseduuri peate peenist soojendama ja kasutama määrdeainet. Seejärel haarake sõrmedega peenisepeast, tõmmake seda enda poole, pöörake elundit vasakule ja paremale, tehes pöörete vahel mitmesekundiliste intervallidega. Peenise suurendamiseks on soovitatav teha 5-6 lähenemist päevas. Protseduuri ajal võib tekkida ebamugavustunne. Mingil juhul ei tohi lasta valu ilmneda. Tugev valu, mis peenist haaras, on otsene põhjus arsti poole pöörduda.

Ringikujuline ekstrusioon

Peenist saab võimsamaks muuta ringikujulise venitusega, mis sarnaneb jõuharjutusega. Erinevus seisneb selles, et peenise tõmbamisel tehakse liigutusi päripäeva. Selle mehelikkuse suurendamise tehnika teostamise peamine tingimus on ühe seansi jooksul vähemalt 20 pööret. Ringikujulist venitust on soovitav kombineerida teist tüüpi jõuvenitustega, massaažiga. Mõned mehed väidavad, et nii saab kuuajase koduse treeningu eest peenist 1-2 cm võrra suurendada.

jelqing

Jelqing on tehnika peenise suuruse, mahu ja massi suurendamiseks. Põhineb vere surumisel pubisest pähe. Enne jelqingut on oluline peenis hästi üles soojendada. Seejärel proovige saavutada mittetäielik erektsioon, haarake kahe sõrmega fallosest kinni, pigistage veidi, liigutage käsi aeglaselt mööda elundit. Käe surve ei tohiks põhjustada valu. Perioodiliselt saate peenise edasiseks suurendamiseks teha selle väikeseid poolesekundilisi tõmblusi. Selline kerge venitus võimaldab teil selle suurust kiiresti suurendada. Fallose põhja suurendamiseks võite teha pöördželee (peast häbemeni).

Esimest korda jelqing'i tegemisel on vaja määrimist (määrdeainet), et mitte kahjustada ega kahjustada õrna nahka. Peenise suurendamiseks on soovitav jelq iga päev vähemalt 10 minutit.

Meeste väärikust saate tõsta erinevate harjutustega. Paljud kodus peenise suurendamise harjutused on tõhusad, praktiliselt ohutud. Parem on mitte harjutada tunde koormuse või pumbaga, kuna on tõsiste vigastuste võimalus. Treeningmetoodika paremaks valdamiseks saate vaadata videoid peenise suurendamise kohta uroloogide, seksuoloogide veebisaitidelt. Internetist saate sellel põletaval teemal raamatuid leida ja lugeda. Üks suurepäraseid autoreid Aaron Kemmer on kirjutanud suurepärase bestselleri peenise suurendamise harjutuste kohta, mida saate teha kodus. Võimatu on võimalik. Pidevalt harjutusi tegev mees suurendab lõpuks oma fallost, tõstab enesehinnangut ja annab oma poolele meeldivaid seksuaalvahekorra hetki.