Kuidas suurendada peenise paksust ilma operatsioonita

Peenise läbimõõdu mõõtmine pärast selle suurust suurendavate tehnikate sooritamist

Peenise suurus ja kuju on parameeter, mis määratakse sünnist saati. Kuid sellised teaduskraadiga spetsialistid nagu Steven T. Chan, Walter Schlesinger on kliiniliste katsetega tõestanud võimalust muuta fallose pikkust ja paksust mehaanilise toimega, kuid ilma operatsioonita. Allpool räägime teile, kuidas suurendada peenise paksust - pöörlemise, kokkusurumise, venitamise, kaalumise tehnikad, samuti ettevalmistamise ja taastumise reeglid.

Ettevalmistavad tegevused

Mitte igal mehel pole loomu poolest vedanud paksu ja pika peenise kasvatamisega. Ja kui pikkus ei ole iga seksis tüdruku jaoks oluline, siis peenise läbimõõduga peenise puhul väheneb intiimsuhete kvaliteet oluliselt.Enne kui hakkate oma suuruse suurendamiseks treenima, pidage meeles ettevalmistusreegleid.

Manuaalsete harjutuste tõhusus peenise venitamiseks sõltub koopakehasid katva elundi albugiinea vastavusest. Selleks on oluline mitte sundida kudesid venitama, keha korralikult treeninguks ette valmistada, vastasel juhul ei saa vigastusi ja hematoome vältida.

Vaatame läbi ettevalmistamise peamised punktid:

 1. Hügieen. Enne protseduuride alustamist peate võtma vanni või dušši, et suguelundite nahk oleks puhas ja kuiv. Pesta või desinfitseerida tuleb ka kõik, mis organitega kokku puutub.
 2. soojendama. Koe ohutu venitamise oluline tingimus on kohaliku vereringe normaliseerimine, soojenemine. Selleks võib hoida keha soojas vees, teha kompressi, kerget massaaži silitavate liigutustega.
 3. Niisutav. Selleks, et peenise nahaga hõõrdumisega ei kaasneks ärritust, punetust, kriimustusi ja vigastusi, kantakse peale määrdeaine. See võib olla lihtne intiimmäärdeaine seksi jaoks. Kuid suurema efekti saavutamiseks soovitame peenise suurendamiseks kasutada spetsiaalseid kreeme või geele.
 4. Psühholoogiline mugavus. Tootlikuks treenimiseks on vajalik rahulik keskkond, kuna moraalne komponent mõjutab nende tõhusust.
 5. Erektsioon. Enamik harjutusi tuleks teha poolpüstise peenisega või võimalikult raskelt. Selleks peate erutumiseks masseerima pagasiruumi, pead.

Positiivse dünaamika märkimiseks ärge unustage eelnevalt mõõta liikme olemasolevaid parameetreid. Kirjutage üles esialgsed numbrid, seejärel märkige perioodiliselt (näiteks kord nädalas või kuus) uusi saavutusi, et näha, kas treenimine aitab teid.

soojendama

Kas on võimalik tunde alustada ilma selle etapita? Kindlasti mitte! Lihaste ja kudede soojendamine on vajalik vereringe parandamiseks, nende elastsuse ja elastsuse suurendamiseks.

Enne peenise suurendamiseks treenimist peate võtma soojendava duši

Võimalusi on palju, näiteks:

 1. Soojem. Lihasspasmide leevendamiseks, valu leevendamiseks on spetsiaalsed märjad soojenduspadjad. Neid müüakse tavalistes kauplustes ja apteekides. Sellise seadme abil saate oma peenist enne tunde lihtsalt ja vaevata soojendada, et seda suurendada.
 2. riisi sokk. Kiire ja odav viis, kus kasutate puuvillast sokki, keetmata riisi ja mikrolaineahju. Valage soki sisse nii palju teravilja, et jääks veidi vaba ruumi. Kuumuta seda mikrolaineahjus 30-90 sekundit, pane sisse klaas vett, et riis aurustunud niiskuse endasse tõmbaks. Tänu sellele säilitab teravili kauem soojust. Keerake varvas ümber peenise võlli.
 3. Soe rätik. Leota lappi kuumas vees, seejärel keera see täielikult ümber oma peenise. Kui rätik on jahtunud, kasta see vette tagasi. Tehke protseduur 10-15 minutit, sellest piisab lihaste ja kudede soojendamiseks.
 4. Vann liikmele. Tõmmake väikesesse anumasse kuuma vett ja hoidke fallost selles 10-20 minutit. Parima efekti saavutamiseks võtke vannid soodaga, erinevate ravimtaimedega, et kiirendada kohalikku vereringet.
 5. Dušš. Enne iga õppetundi võtke soe dušš või vann, ühendades hügieeniprotseduurid ja kudede soojendamise etapi.

Hakka treenima kohe peale soojendust, muidu kaob kuumus kiiresti.

Mida paremini oreli soojendate, seda liikuvam ja paindlikum see on. Kasutage ettenähtud soojusallikaid ka treeningu ajal. Soojendusetapi ajal ei ole üleliigne kerge massaaž, tehke seda kasutatud vahendiga - soojenduspadi, riisiga sokk, rätik.

Määrdeaine pealekandmine

Peenise ümbermõõdu suurendamiseks on veel üks oluline nõue - määrimine.Seksi jaoks võite kasutada klassikalist libestit, kuid see tagab ainult libisemise ilma vigastusteta.Treeningu efektiivsuse tõstmiseks soovitame peenise suurendamiseks spetsiaalseid määrdeaineid.

Taotluse reeglid:

 1. Miks kandideerida?Suurenduskreemid ja geelid sisaldavad valke, ensüüme, vitamiine ja muid kasulikke aineid, mis kiirendavad vereringet ja suurendavad naha elastsust. Komponendid toimivad sees, treening väljas.
 2. Kuidas kandideerida?Enne kasutamist lugege läbi tootja juhised, testige allergilist reaktsiooni. Pese keha, kuivata rätikuga. Viige peenis mittetäieliku erektsioonini 40-60%. Kandke ravimi koostis ainult pagasiruumi, alustades kohe harjutusi.
 3. Kui palju taotleda?Saate ravimit kasutada kuni 2-3 korda päevas. Olge ettevaatlik, et mitte üle pingutada, vastasel juhul võite esile kutsuda vastupidise efekti, allergia ja ärrituse. Kuid ärge säästke, vastasel juhul tehakse edasine peenise venitamistreening kuivalt, põhjustades ärritust ja vigastusi.

Kaasaegne meditsiin ei seisa paigal, peenise kuju ja suuruse korrigeerimiseks on välja töötatud tohutul hulgal libestiid, kreeme ja geele.

Valides tuginege koostisele, toimimispõhimõttele, arstide soovitustele.

peenise pöörlemine

Pöörlemisharjutuste abil saab kere ümbermõõtu mõne lisasentimeetri võrra suurendada.

Selleks toimige järgmiselt.

 • viia elund 50% olekuga erektsioonini;
 • Keerake tünni kätega 1 või 2 pöördega, samal ajal sirutades seda ettepoole;
 • fikseerige selles asendis umbes pool minutit, seejärel vabastage elund;
 • korrake õppetundi 10-15 korda 2-3 komplekti.

Teine tõhus meetod fallose paksuse suurendamiseks on kahekordne pöörlemine.See erineb selle poolest, et võtate peenist kinni nii põhjast kui ka pea lähedalt, misjärel teete samaaegselt ringikujulisi pöördeid vastassuundades. Samuti ärge unustage orelit pool minutit fikseerida, enne kui vabastate selle algsesse asendisse.

Esiteks treenige vastavalt esimesele kirjeldatud meetodile, et täita oma käsi ja valmistada elund sellisteks manipulatsioonideks ette.

3-4 nädala pärast võite proovida topeltpööramist, suurendades mehaanilise toime intensiivsust. Ettevalmistamata organi jaoks võivad sellised liigutused olla vigastuste jaoks ohtlikud.

pigistades

Teine tõhus peenise suurendamise harjutus on pigistamine. Tehnika autor on unikaalsete peenise suurendamise tehnikate väljatöötaja Aaron Kemmer.

Kompressioonitehnika põhimõtted:

 • erektsiooni saavutamine 50-75% võrra;
 • OK-peenise ümbermõõt kahe sõrmega juurest;
 • teine OK-ümbermõõt teise käe sõrmedega, kuid vastupidises suunas;
 • peenise pigistamine 20-30 sekundit;
 • korduste arv on 5.

Autor soovitab teha paralleelselt sellise kokkutõmbumisega Kegeli harjutusi, tõmmates ja lõdvestades kordamööda pubococcygeal lihast. See suurendab oluliselt treeningu efektiivsust.

Tulemuste kindlustamiseks tehke seda harjutust vähemalt kuu aega.

veojõu

Kolmandat tüüpi mehaaniline toime peenise paksendamiseks on tõmbejõud. Harjutusi saate teha mitmel viisil:

 1. Pingutusega venitamine. Haarake sõrmerõngaga peenise põhjast, tõmmake seda ettepoole pea poole. Maksimaalse veojõu olekus fikseerige 5 sekundit. Pärast seda venitage elundit erinevatesse suundadesse, üles ja alla, viibides igas asendis 5 sekundit.
 2. Ringikujuline veojõud. Haarake peenist ühe käe sõrmedega, hoidke seda 5 sekundit venitatud olekus. Nüüd selles asendis keerake silinder aeglaselt vastupäeva. Korrake ühe treeningu jooksul kuni 25 pööret.
 3. Istuv tõmbejõud. Viige peenis 40-50% erektsioonini, seejärel sirutage päraku suunas. Selles asendis istuge õrnalt oma peenise külge. See poos avaldab survet koobastele kehadele.
 4. V-kujuline venitus. Peenis on pingevabas olekus, võtke pöidla ja nimetissõrmega kinni pea põhjast. Tõmmake pea keha poole, hoidke 5 sekundit. Sel ajal libistage teise käe sõrm survega aluselt pähe ja tagasi.

Töö "raskustega"

Peenise lihaste edasiseks koormamiseks, põhjustades nende aktiivset kasvu, soovitame kasutada kaalumisvahendeid. Selleks kasutatakse spetsiaalset seadet - riidepuu. Üks osa sellest on kinnitatud peenise varre külge, kuid mitte pea külge, riputage teisele koorem.Algselt määrasid selle tehnika arstid pärast peenise suurendamise operatsiooni.

Seade võimaldab kasutada mis tahes raskusastmega koormust, muuta koormuse astet ja vedrustuse kestust. Vigastuste vältimiseks alustage kaalust 0, 5 kg, suurendage järk-järgult 15 kg-ni või rohkem. Alustage mõne minutiga, suurendades järk-järgult ühe treeningu kestust mitme tunnini.

Tehnika sobib ainult kogenud meestele peenise venitamise küsimuses.

Taastumine

Nagu iga teisegi treeningu ja spordi puhul, on tulemuse saavutamiseks vajalik puhkamine.Peamine ülesanne on kudede ja lihaste taastamine.Pärast koolituse läbimist, kui saavutate tipphetke ilma suurust lisamata, tehke 6-12-nädalane paus.

Kuni tundide lõpuni vähendage järk-järgult tundide intensiivsust.Treeningu optimaalne sagedus on 3 korda nädalas, ülejäänud aja lase peenise kudedel ja lihastel taastuda ja kasvada.

Järeldus

Kodus on täiesti võimalik suurendada peenise mahtu mitme meetodi abil - pöörlemine, kokkusurumine, kudede venitamine. Tulemuse saavutamiseks järgige ettevalmistamise, taastumise reegleid. Minimaalne kursus on 1 kuu, maksimaalne on kuus kuud. Salvestage kõik muudatused. Pöörake tähelepanu oma keha reaktsioonidele, keelduge valu ja ebamugavustunnet põhjustavatest tehnikatest.