Milliseid harjutusi peenise suurendamiseks on olemas? omatehtud ja lihtne

Selles artiklis oleme kogunud erinevaid harjutusi ja meetodeid peenise suurendamiseks, mis on enamikul juhtudel läbi viidud ainult käte abiga. Need tehnikad on korralikult teostatuna tervisele täiesti ohutud; samas võimaldavad need lisada sentimeetreid nii peenise pikkuse kui ka läbimõõdu parameetritele.

Manuaalsed peenise suurendamise harjutused võimaldavad teil saavutada pikaajalise tulemuse, mis jääb teiega pikka aega. Pärast allpool pakutud meetodite uurimist saate valida endale sobivaima. Siiski hoiatame teid, et enne nende treeningute tegemist on tungivalt soovitatav konsulteerida meditsiinitöötajaga, kes aitab teil valida teile sobiva tehnika ja öelda, kas konkreetne peenise suurendamise meetod sobib teile.

Millised harjutused võimaldavad teil peenist suurendada

harjutused peenise suurendamiseks

Nagu me juba märkisime, on enamiku käsitsi tehtavate tehnikate tegemiseks vaja ainult käsi. Mõnel juhul kasutatakse täiendavaid seadmeid ja seadmeid. Regulaarsed harjutused võimaldavad teil suurendada nii peenise pikkust ja mahtu, kui ka rõhutatult selle pead. Algajatele soovitame alustada jelqingi, Kegeli ja muude kudede venitusharjutustega.

Seejärel tuleb nende koormustega harjudes suurendada treeningute intensiivsust ja kestust. Pärast selle etapi omandamist võite nimetada end edasijõudnud kasutajaks ja minna üle peenise suurendamiseks mõeldud spetsiaalsete seadmete kasutamisele – näiteks proovige pikendajat või riputage koorem.

Kõik peenise suurendamise füüsilised harjutused võib jagada kahte põhirühma:

 • Venitustehnikad. Need harjutused on mõeldud eelkõige peenise pikkuse suurendamiseks. Nende hulka kuuluvad käsitsi venitamine, aga ka kudede venitamine spetsiaalsete seadmete abil - pikendused, kanderaamid ja riidepuud.
 • Vaskulaarsed tehnikad. Selline koolitus võimaldab teil suurendada peenise mahtu selle veresoontele avalduva aktiivse mõju tõttu. Nende hulka kuuluvad sellised harjutused nagu: klammerdamine, pumpamine, peenisel istumine, jelqing (osaline).

Jelqing peenise suurendamiseks

jelqing peenise suurendamiseks

Arvatakse, et araabia rahvaste esindajatelt levis käte abil teostatav vaskulaartehnika nimega jelqing. See on üks populaarsemaid käsitsi peenise suurendamise meetodeid ja see sisaldub enamikes treeningprogrammides.

Jelqingut saab teha nii üksi kui ka täiendava stimulatsioonina teiste peenise suurendamise meetoditega; ja ka - soojenduseks enne näiteks spetsiaalsete seadmete kasutamist.

Jelqingi eelised hõlmavad järgmisi punkte:

 • Harjutuste sooritamisel on kaasatud ainult käed;
 • Tehnika võimaldab teil töötada nii peenise pikkuse suurendamiseks - kui sooritate jelqingi erektsiooniseisundis 40–60%, kui ka suurendada selle läbimõõtu: sel juhul tuleks harjutusi teha erektsiooni tasemel 80 %;
 • Jelqing parandab vereringet ja suurendab vastupidavust;
 • Boonusena võib märkida libiido tõstmise mõju.

Üldiselt viitab jelqing lihtsatele füüsilistele harjutustele. Kuid see harjutus aitab suurendada mitte ainult peenise pagasiruumi, vaid ka selle pead.

Kuiv jelq

kuiv jelqing peenise suurendamiseks

Selles versioonis tehakse harjutusi ilma määrdegeeli kasutamata. Peate hakkama liikuma aeglaselt ja ettevaatlikult. See meetod sobib rohkem edasijõudnutele, kes on juba selgeks saanud õige rõnga käepideme ja suudavad lähenemise ajal erutustaset kontrollida.

Jelqing märgmeetodil (wet jelq)

märg jelqing peenise suurendamiseks

See meetod hõlmab määrdeaine kasutamist, see tähendab spetsiaalset määrdegeeli, mis võimaldab teil treeningut mugavamaks muuta. See valik sobib rohkem algajatele kasutajatele.

Täitmise tehnika on järgmine:

 1. Libesti kasutamisel tuleb libestit kanda suguelunditele ja õrnalt üle naha hajutada;
 2. Seejärel peate saavutama õige erektsiooni taseme – olenevalt soovitud tulemustest;
 3. Looge pöidla ja nimetissõrmega rõngakujuline haare ja asetage see peenise alusele võimalikult lähedale;
 4. Rakendades selle käepidemega keskmist survet, liigutage ettevaatlikult mööda tüve ja peatuge pea ees;
 5. Ülaltoodud liigutus loetakse üheks jelq. See peaks võtma umbes kaks või kolm sekundit;
 6. Treeningu ajal peate perioodiliselt käsi vahetama. Kogu lähenemine peaks kesta umbes 10 minutit; selle aja jooksul valmistatakse reeglina umbes 250 sellist želee.

Pigista jelq

Jelqingi pigistamine peenise suurendamiseks

See jelqingi variatsioon on mõeldud peamiselt peenise läbimõõdu suurendamiseks, kuid võib töötada ka selle pikkusega. Rakendatud surve võimaldab venitada peenise kudede koopakehade valgumembraane. Soovitatav on seda tehnikat alustada pärast paarikuulist kuiva või märga jelqingut. Samal ajal, isegi kogemustega, on vaja alustada sujuvate koormustega, suurendades järk-järgult intensiivsust.

Täitmismeetod:

 • Ergutuse tase peaks olema 60–95% - mida kõrgem see näitaja, seda intensiivsemalt peenis suureneb;
 • Parem käsi tuleb asetada peenise alusele, tehes rõngakujulise haarde ja tõmmates nahka tagasi;
 • Sekundkäsi sooritab standardset jelqing-tehnikat; haare peab olema tugev. Käsi liigub peenise juurest pähe;
 • Treeningu ajal on vaja aeg-ajalt veidi lõdvendada haaret peenise juure juures. See võimaldab uuel osal verest siseneda suguelundisse ja säilitada soovitud erektsioonitaseme.

Aaron Kemmeri tehnikad

Autori üks kuulsamaid teoseid on raamat, mis räägib peenise suurendamise meetodist loomulikul viisil. Seda raamatut saab hõlpsasti Internetist leida; seda loetakse üsna lihtsalt, teatud huumori ja üsna hea keelega kirjutatud. See teave on kasulik nii algajatele kui ka edasijõudnutele peenise suurendamise küsimuses.

Seda teksti saab alla laadida ja telefoni või e-raamatusse üle kanda, et seda oleks mugav ka väljaspool kodu lugeda.

Aaron Kemmer tugineb oma töös statistilistele andmetele. Pärast raamatu lugemist saate teada, milliseid tulemusi on võimalik saavutada manuaalsete tehnikate ja muude lihtsate ja taskukohaste peenise suurendamise meetodite regulaarse kasutamisega. Siit leiate erinevaid näpunäiteid ja nippe - sealhulgas neid juhtudeks, kui probleeme võib tekkida.

NUP - peenise suurendamise konservatiivsed meetodid

Konservatiivsed peenise suurendamise meetodid

See kontseptsioon tähistab peenise loomulikku suurendamist ja on manuaalne, konservatiivne tehnika. Fallose suurendamise töö toimub peenise koe moodustavate koopakehade suurendamise ja tuunika - see tähendab albuginea ja käsnkoe - venitamise teel. Kõik see aitab kaasa nii peenise pikkuse kui ka läbimõõdu kasvule.

Selliste harjutuste abil suutsid paljud meessoost elanikkonna esindajad saavutada märgatavaid tulemusi; need võtted mõjuvad positiivselt ka mehe kehale ja neil on raviomadused.

Selliste manuaalsete harjutuste kasutamise eesmärgid on järgmised:

 • Peenise parameetrite suurenemine;
 • Tugeva ja kvaliteetse erektsiooni saavutamine;
 • Enneaegse ejakulatsiooni probleemist vabanemine.

NUP-iga seotud meetodid ja tehnikad on järgmised:

 • Spetsiaalsete seadmete ja seadmete kasutamine: pikendused, laiendajad, kanderaamid, pumbad, rippuvad koormad, jelqing-seadmed jne;
 • Manuaalsed tehnikad - venitamine, jelqing, klammerdamine jne;
 • Lisavahenditena kasutatakse sageli väliseid preparaate - kreeme, geele ja spreid peenise suurendamiseks, samuti erektsiooni parandavaid ja keha toonust tõstvaid toidulisandeid.

Kegeli harjutused

<8_img_center>

Kegeli harjutused ei mõjuta otseselt peenise kasvu, kuid need on võimas toetav vahend. Kegeli harjutused võivad tõsta toonust ja parandada ejakulatsiooniprotsessiga seotud lihaste tööd; toimida uriinipidamatuse ja muude vanusega seotud muutuste ennetajana organismis; pikendada seksuaalse kontakti võimalikku aega; suurendada aistinguid intiimsuse ajal.

Väljendatud efekti saavutamiseks soovitatakse Kegeli harjutusi teha 1, 5-2 kuud vähemalt 3-4 korda nädalas; ideaalis iga päev.

Enne tundide tegemist peate mõistma, milline lihas peaks töötama. Selle leidmiseks saate teha järgmist.

 • Urineerimise ajal peatage protsess ja tunnetage, milline lihas parajasti kokku tõmbub;
 • Maksimaalse erektsiooni korral proovige sellist liikumist seksuaalorganiga teha nii, et see "hüppaks". Tundke lihaseid, mis selles töös osalevad.

Kegeli harjutuste tegemiseks on mitu võimalust:

 1. Hoidke pinget 10 sekundit ja seejärel lõdvestage sama kaua. Tehke seda kombinatsiooni kolm korda ja puhkage pool minutit. Seejärel tehke sarnaseid kombinatsioone kiiresti, 5 sekundi jooksul 10 korda;
 2. Vaheldumisi pigistage ja vabastage lihaseid 5 sekundit - tehke 10 sellist lähenemist. Seejärel tehke kümme sekundit harjutust kõige kiiremas tempos; pärast seda proovige pigistada kaks minutit.
 3. Kiiresti pigistage ja vabastage lihaseid 30 korda; järk-järgult suurendage selliste komplektide arvu 100-ni. Pärast seda peate 3 korda lihaseid pigistama ja lahti harutama 30 sekundit liigutuse kohta.
 4. Lihtsaim võimalus on vaheldumisi lihaseid paar minutit päevas pigistada ja lahti harutada; suurendage lähenemisaega järk-järgult poole tunnini.

peenise venitus

See on võib-olla üks populaarsemaid meetodeid peenise suurendamiseks - ennekõike selle pikkus. See rühm hõlmab erinevaid tehnikaid:

 • A-kujuline venitus. Töötab kogu peenise pinnaga. Rõngakujuline käepide asetatakse poolpalja pea taha ja teine käsi peenise varre alla. Venitus väljutatakse 30 sekundiks;
 • V-kujuline venitus. Pildistamine võib olla kas otsene või vastupidine;
 • Jai venitada. Kerge venitus; sobib algajatele või soojenduseks;
 • <9_img_center>
 • bts venib. Töötab peenise ülemiste sidemetega; suguelund tõmmatakse tagasi, asetatakse tagurpidi rõngakujulise haarde abil jalgade vahele. Asendit tuleb hoida viis minutit;
 • Sadsak tehnika. Üks tõhusamaid ja võimsamaid meetodeid, mis võimaldab teil fallose membraane nii palju kui võimalik venitada. Esitatakse püstisele liikmele; ei sobi algajatele. Juurest peani on vaja luua sujuv painutus;
 • Yuli (tehnika N. 3, äärmuslik). Vaskulaarne tehnika, mis sobib ka ainult edasijõudnutele. Töötab peamiselt peenise ümbermõõduga; see aga võimaldab ja teatud määral ka pikkust suurendada;
 • käsitsi venitamine. Liigutused tehakse kuivade kätega; ümbermõõt tehakse pea taha ja orel tõmmatakse õrnalt ette ja külgedele. Venitus tehakse viis sekundit, 5-10 seeriat igas suunas; aja jooksul tuleks seatud koguaega suurendada viie minutini. See tehnika on mõeldud peamiselt peenise pikkuse suurendamiseks.
käsitsi peenise venitamine

Enne peenise venitamise harjutuste sooritamist on soovitatav peenist eelsoojendada – seda saab teha kuuma vette kastetud kompressiga või, maisi – võtta kuuma duši/vanni.

See aitab suurendada kudede elastsust ja nende venitusvõimet, mis vähendab vigastuste ohtu miinimumini.

Masturbeerimine

Masturbeerimine ise peenise pikkust ei mõjuta – selle efekti saab saavutada kombineerides seda käsitsi venitustehnikate või jelqinguga.

masturbatsioon peenise suurendamiseks

Pädev masturbeerimistehnika võib aga peenise paksust positiivselt mõjutada, eriti selle keskosas. Samal ajal arvatakse, et liiga sagedane ja valesti läbi viidud protsess võib peenise välimust negatiivselt mõjutada.

Igal juhul on peenise suurendamiseks soovitatav masturbatsioonile lisada muid harjutusi, sealhulgas spetsiaalset massaaži.

intiimne massaaž

peenise massaaž laienemiseks

Regulaarne peenise massaaž, mida tehakse pikema aja jooksul, võimaldab saavutada peenise suurenemise nii pikkuses kui ka läbimõõdus. On juhtumeid, kui pikkus suurenes 7 sentimeetrit ja ümbermõõt - 3 sentimeetrit.

Esimesed tulemused on näha pärast kuuajalist regulaarset harjutamist. Enne selle tehnika sooritamist tuleb seksuaalorgan ette valmistada soojendades – näiteks kuuma dušiga.

Samuti on libestiks soovitatav kasutada spetsiaalseid kreeme ja geele, mis töötavad peenise suurusega. Peale libesti pealekandmist ja hajutamist soorita soojenduseks jai venitus.

intiimmassaaž peenise suurendamiseks

Intiimmassaaž ise toimub järgmiselt:

 1. Pöidla ja nimetissõrmega tehtud rõngakujuline käepide asetatakse peenise põhja ja juhitakse mööda võlli. Pärast peani jõudmist hoidke seda asendit 10 sekundit;
 2. Seejärel tuleb peenisest koos peaga haarata ja tõmmata maksimaalse võimaliku pikkuseni, hoides seda asendit 30 sekundit. Pärast seda tehke väike 5-10-minutiline paus ja korrake protseduuri.

Kui palju saate treeninguga suurendada peenist

Manuaalseid harjutusi peetakse peenise suurendamisel tõhusaks. Et aga tulemust näha, tuleb neid sooritada pikka aega – peale kuuekuulist regulaarset treeningut võib pikkusele lisada 2-3 sentimeetrit, läbimõõdule aga 1 cm.

Kui palju saate oma peenist suurendada

Manuaalsete tehnikate plussid ja miinused

Manuaalsetel meetoditel, mis on tuntud oma tõhususe poolest peenise suurendamise treenimisel, on nii mitmeid eeliseid kui ka puudusi.

Eelised hõlmavad järgmist:

 • See meetod on konservatiivne tehnika - see tähendab, et parameetrite suurendamiseks ei ole vaja kasutada plastilist kirurgiat ja süstimiskosmetoloogiat;
 • Mõju pikeneb; pärast treeningu lõpetamist võib täheldada kerget tagasitõmbumist - mitte rohkem kui 0, 5 cm;
 • Boonusena saate libiido tõusu, erektsiooni tugevnemist ja võimet kiiresti stressist taastuda;
 • Need tehnikad ei nõua rahalisi kulutusi; manuaalseid tehnikaid on lihtne kodus rakendada.

Miinustest võib märkida: vajadus pikkade ja korrapäraste tundide järele, et saavutada mingi efekt; algajatel on suurenenud peenise vigastuse oht; liiga intensiivsed koormused võivad põhjustada ebameeldivaid ja ebamugavaid aistinguid.

Peenise laienemise hinnang

Kõige tõhusamad peenise suurendamise harjutused kasutajate seas on jelqing ja venitusharjutused. Massaaž on vähem populaarne; Kegeli harjutusi ja masturbatsiooni ei peeta iseenesest tõhusaks.

Ohutu täitmine

kuidas peenise suurendamise harjutusi ohutult sooritada

Nagu me juba märkisime, võib kirjaoskamatu tehnika käsitsi harjutuste sooritamisel ja liiga intensiivsed koormused põhjustada peenise vigastusi. Need vead on eriti tüüpilised selle ettevõtte uustulnukatele. Nende vältimiseks toimige järgmiselt.

 • Ärge jätke tähelepanuta peenise eelnevat soojendamist. Kui te ei soovi iga kord kuuma duši või vanni all käia, tehke kompress kuumas vees leotatud rätikust või kasutage eksprompt soojenduspatja, millesse on valatud kuumad kruubid;
 • Enne põhiharjutusi tehke soojendus. Selles funktsioonis saate kasutada jai venitustehnikat; seda tuleb teha vähemalt kaks minutit;
 • Neid peenise suurendamise harjutusi ei tehta erektsiooni maksimaalsel tasemel – see reegel on eriti oluline algajatele. Püüdke kontrollida erutuse taset;
 • Konkreetse tehnika õigeks rakendamiseks on vaja hoolikalt järgida juhiseid;
 • Koormust tuleb suurendada järk-järgult ja sujuvalt;
 • Tundide ajal ei tohiks tekkida valulikke aistinguid; kui tunnete neid, on see signaal, et harjutusi ei sooritata õigesti.

Lõpuks

Manuaalsed harjutused on lihtne ja suhteliselt ohutu viis oma peenise suurendamiseks kodus tasuta. Loomulikult on tulemuse saavutamiseks vaja varuda kannatlikkust ja visadust – sel juhul ei valmista tekkiv efekt teile pettumust.